Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ali kakav je to paradoks da jedan trenerski diletant i luzer bude prvi u PL. Covek koji je bio u najvecim italijanskim klubovima bez da je ista uspeo da osvoji (Juve, Inter, Roma, Napoli, Fiorentina) plus Chelsi, Valensija, Monako...

Link to comment

Ali kakav je to paradoks da jedan trenerski diletant i luzer bude prvi u PL. Covek koji je bio u najvecim italijanskim klubovima bez da je ista uspeo da osvoji (Juve, Inter, Roma, Napoli, Fiorentina) plus Chelsi, Valensija, Monako...

 

Plus izgleda nema ni Facebook nalog, budala. Ditto Patrick Bamford.

Link to comment

Mourinho: "Last season I brought them to a level that isn't really their level yet. Clearly for some of them it is so, so difficult."  :lolol:

 

ovo mu je poslednji mec na klupi. Kad krene da pljuje po igracima znas da je stvar gotova.

 

kacite snimak konferencije kad izadje, odoh da spremim kokice :fantom:

Link to comment

"The top four is gone - clearly," he tells Sky Sports.  ali moze da se nada Top 4 u Brodu™ :D

 

I ova izjava je jos bolja: "I feel like my work was betrayed"

Link to comment

Ovo što se sa Abramovichevom igračkom dešava ove sezone nije baš normalno. Hazard, igra odbrane, momenti kad Willian nešto maše rukom umjesto da se vraća da zatvori kontru kod 2:1, Diego Costa koji ne može vola da ubode... Recimo da imam dojam da im ne bi bilo krivo da Mourinho ode.

 

15 bodova u 16 utakmica. :huh: Ako uzmemo kao pretpostavku da je za CL obično potrebno 70-ak bodova (ne vjerujem da će biti puno drugačije ove sezone), njima treba 55 bodova iz 22 utakmice za to.

Edited by ArleKino
Link to comment

mogu samo da zamislim kakve ce ponude Lester dobiti za Vardija i Mahreza u januaru.

Nikada ih ne bi uzeo,koliko sam se nagledao igraca koji eksplodiraju u manjim klubovima,i onda nista kada dodju tamo gde je pobedjivanje konstanta i pritisak rezultata veliki

Link to comment

Recimo da imam dojam da im ne bi bilo krivo da Mourinho ode.

 

Pa to i On kaže, izdaja. Slično kao Casillas i Ramos, nezahvalni bednici koji bez Njega ne bi trofeja videli.

Link to comment

Ovo što se sa Abramovichevom igračkom dešava ove sezone nije baš normalno. Hazard, igra odbrane, momenti kad Willian nešto maše rukom umjesto da se vraća da zatvori kontru kod 2:1, Diego Costa koji ne može vola da ubode... Recimo da imam dojam da im ne bi bilo krivo da Mourinho ode.

Mislim da je jasno da je puklo izmedju njega i igraca,trubim o tome vec nedeljama,ako Roman zeli da ne ispadne,morace da otpusti Moua,i moram priznati da ce mi biti neopisivo drago ako se to desi,cim su krenula kola nizbrdo,on udario po igracima,posle su krivi bili ekonomi,lekari,ko je sledeci,cuvar na parkingu?

Edited by Bogotac
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...