Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Reci molim te šta je lupetao? Gledam na strimu pa nemam zbog čega da se nerviram osim fudbala :(

Da je Škrtel kriv za gol, jer nije stajao pored stative, a svrha igrača na stativi je da lopta ne pođe između igrača i stative...

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Škrtel stajao na stativi kod kornera? :blink: A ko je onda trebalo da čuva protivničke skakače, Lallana?

I Kutinjo...

 

Nego, koliko se može dobiti za Stukija? Mislim, bilo bi vreme prodati ga Čelziju/ManC, mada, dobro bi legao Arsenalu, ali ne verujem da bi ga Profa platio...

Link to comment

Nego, koliko se može dobiti za Stukija? Mislim, bilo bi vreme prodati ga Čelziju/ManC, mada, dobro bi legao Arsenalu, ali ne verujem da bi ga Profa platio...

 

Nema šanse da ga iko uzme kad ovako malo igra, dečko je trenutno jedan od najplaćenijih u klubu, možda i #1. Eventualno ako nekim čudom ponovi još jednu onakvu sezonu, samo što onda niko ne bi hteo da se on proda, i tako u krug :yawn2:

Link to comment

Nema šanse da ga iko uzme kad ovako malo igra, dečko je trenutno jedan od najplaćenijih u klubu, možda i #1. Eventualno ako nekim čudom ponovi još jednu onakvu sezonu, samo što onda niko ne bi hteo da se on proda, i tako u krug :yawn2:

Ja sve mislim da bi se Roman  možda  otvorio, ako bi mu bio ponuđen...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...