Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobro, daj jos nekog ko bi mogao od govana (tj neformiranog tima) da napravi pitu u roku od npr 3 godine. Anceloti sranje, Pep sranje, vole samo formirane timove,...ko valja? 

 

Pep je ok trener, samo ne znam koliko bi se njegovo usetavanje u gol primilo u PL. Upala bi vam™ kasika u med ako bi doveli Simeonea, u suprotnom najbolje bi bilo da Gigs vodi ekipu, ili da se dovede neki nedokazani trener tipa Martin O'Nil, da mu se da 2-3 sezone, pa kud puklo (Mojes nije odmah uspeo, prevelika senka bila jbg). Ni pijani Skot nije osvojio sve odmah, Arsenal nije video titulu 10, Liverpul 110 godina, pa se Zemlja i dalje okrece.

Link to comment

Simeone nije tip trenera koji bi prosao u Utd. Njegov fudbal može da prodje u Chelsiju, i verovatno je upravo on jedan od glavnih kandidata da zameni Murinja u nekom momentu.

Link to comment

Teska kesa, sa ovim timom Milana je trebao da uzme jedno 5 vezanih titula i bar jos 2 LS.

 

8370097.jpg?378

 

 

Sa Celzijem gde su Drogba i Lampard trpali po 20+ golova, jos je i Roben tad igrao cini mi se, Miodrag Jesic bi uzeo titulu. U Francuskoj osvojio ligu sa PSG, vau. U Realu mu jedino priznajem sto je pregazio Pepu, LS na guzove uzeli. Tako da da, rekao bih da je kesa.

 

@gemnarius twizzlebottom 

ok trener za Junajted, ne ok kao prosecan.

Link to comment

Mesutara jebe kevad...kakva finta telom i pas.

 

btw, jebo vas više UTD i milion puta prežvakana priča o njihovom treneru. A najjača konstatacija je kako je to nedovršen tim, a u isti je u protekle 2 i po sezone sprcan GDP jedne omanje države. 

 

Svašta sam ovde napisao o matorom Alzašaninu, ali on bi sa uloženim sredstvima koja je UTD imao na raspolaganju u prethodnih nekoliko godina uzeo 5 liga za redom, bez da bude neizvesno uopšte.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Na guzove uzeo CL :lol:

 

Aj ne zajebavaj. 

 

 

Dobili raspali Salke i umalo opet ispali od Dortmunda. I onda pregazili Atletiko golom u 3. minutu nadoknade iz kornera. Te sezone ne znam da li su dobili jedan derbi sa Barsom i Atletikom pre toga.

Link to comment

Mesutara jebe kevad...kakva finta telom i pas.

 

btw, jebo vas više UTD i milion puta prežvakana priča o njihovom treneru. A najjača konstatacija je kako je to nedovršen tim, a u isti je u protekle 2 i po sezone sprcan GDP jedne omanje države. 

 

Svašta sam ovde napisao o matorom Alzašaninu, ali on bi sa uloženim sredstvima koja je UTD imao na raspolaganju u prethodnih nekoliko godina uzeo 5 liga za redom, bez da bude neizvesno uopšte.

Uzeo bi, ali zato sto bi te pare potrosio 10 puta pametnije. Poenta i jeste sto su protracili nekoliko stotina miliona na mediokritete i/ili igrace koji mogu da budu pomocno osoblje ali ne nosioci igre. Oni ako nisu nedovrsen tim, onda bar nisu pametno dovrsen tim.

 

United po kolicini ulozenih para bi trebalo da bude top5 klub u Evropi a jedva je top5 u PL. Jedina dva ekstra igraca su De Gea i Martial. Bekovi, Smalling i Schneiderlin su dovoljno dobri, s tim da poslednja dvojica moraju biti uparena u svojoj liniji sa boljima od sebe da bi dosli do izrazaja, nemaju ni kvalitet ni mentalni sklop da budu nosioci ekipe. Ono gde su jezivo tanki je kreacija, Rooney je gotov, Matta je precenjen i nedovoljno konstantan za klub koji napada titule. Od Depaya tek treba videti sta moze ispasti.

 

Gotovo je sigurno da ce Pep u PL sledece godine, verovatno ne u UTD ali za njih ne bi bilo lose da uzmu bilo koga od dvojice koji mozda izgube posao njegovim dolaskom. Druga varijanta je Giggs ali nisam siguran koliko on zapravo ima potencijala za menadzera.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...