Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Aman, Sekto, kakav mrtvi Ancelotti. Taj radi samo sa gotovim timom nakrcanim superzvijezdama. Ovom timu Uniteda bi prije legao Rafa, a do titule bi ih odvukao samo Simeone.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aman, Sekto, kakav mrtvi Ancelotti. Taj radi samo sa gotovim timom nakrcanim superzvijezdama. Ovom timu Uniteda bi prije legao Rafa, a do titule bi ih odvukao samo Simeone.

Ух, од Роџерсаре на клупи Секте бих само Конобара волео више да видим. :lolol:

Link to comment

Je li to po sistemu 2 dobra ne mogu zajedno, pa makar u 2 dana  :lolol:

 

Mada ... i mene stra'

 

To je po sistemu prošlo kolo takođe dobro krenulo, ja već upisao pobedu protiv mrtvog NUFC, kad ono međutim. 

 

WBA je još počeo nešto i da igra, samo treba Lambert sa klupe da zavuče jedan u 82. minutu i onda ga ritualno ne proslavi.

Link to comment

anceloti bi osvojio ligu i sa evertonom, a kamoli sa junajtedom...

Osvojio bi lipov kurac. Ancelotti je ligu osvajao samo sa Milanom u kojem je imao Kaku, Pirla, Shevu i najbolja cetiri odbrambena igraca na svojim pozicijama, sa Abramovichevim milijarderskim timom i katarskom rupom bez dna (i to tek kad je dosao Ibra, dotad mu je i 1 Giroud sa Montpellierom uzeo titulu ispred nosa).

 

On zna voziti automatik, i to ne u maratonu nego u kup-takmicenjima, a ovom Unitedu treba vrhunski vozac.

Link to comment

anceloti bi osvojio ligu i sa evertonom, a kamoli sa junajtedom...

Ancelotti je u karijeri osvojio ukupno tri titule u prvenstvu, od toga jednu sa PSG-om u Francuskoj.

A vodio je Juve, Milan, Chelsea, Real, PSG.

 

Vrhunski trener, posebno za kup takmicenja, ali morao ih je osvojiti vise sa ovim timovima koje je vodio

 

edit:brzi Arlekino

Edited by Kanzas siti zez
Link to comment

Pa dobro, staro je internet pravilo - niko ne valja. Ima aproksimativno 2 odlicna, par dobrih trenera, gomila precjenjenih i svi ostali su kante. 

Link to comment

Da, anćeloti bi uzeo titulu i sa votfordom. Tako smo nekad diskutovali o odlasku pedra iz barse, pa zaključili nešto tipa da bi mesijevski obrnuo premijer ako bi ga neko doveo i lagano dokazao da je među najboljima na svetu :D

 

To mi se vrti po glavi ovih dana u svetlu ove čelzijeve dominacije

Edited by Ruxin
Link to comment

Pa dobro, staro je internet pravilo - niko ne valja. Ima aproksimativno 2 odlicna, par dobrih trenera, gomila precjenjenih i svi ostali su kante.

Ne veli niko da Ancelotti ne valja. Fudbal je danas k'o Formula 1 - mozes imati vrhunskog vozaca, ali on te nece dovesti do titule ako bolid ne valja kurcu.

 

United ima jako dobar bolid koji odlican vozac moze voziti do titule.

Link to comment

+1000

 

Sekta je platila danak plitkoumnom hajpu. Siroke mase su mogle da se loze na Luju, no fudbalski eksperti i cuvari novcanika su morali da znaju sta sa njim dobijaju; igra Holandije, koja je mogla da rezultuje cime god, trebalo je da bude dovoljna za zakljucak da on nije trener za Junajted. Tako ni sada od Ancelotija ne treba praviti mesiju, on uistinu radi sa drugacijim timovima.

 

Moje neutralno misljenje je da uprava treba da stavi sve pare na sto i dovede Pepa ili Simeonea, mozda cak i Murinja, ili pruzi priliku nekom etabliranom EPL treneru, bez usplahirenih reakcija oko toga sta je uradio ili nije uradio u proslih pet meseci. Martinez bi mogao da im bude sasvim dobro resenje na dugi rok. Ne bi me cudilo ni da ga je Arsen pikirao kao svog naslednika.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...