Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Jedan i još sedam.

 

Nemojte tako defetistički braćo sektaši, zašto odmah smenjivanje LVG, ipak je on jedan trofejan™ trener. Ja sam za to da ostane dok ne osvoji bar nešto u Man Utd, makar to bila Liga Evrope. Triput lomi jednom seci, što kaže Vučić.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jedan i još sedam.

 

Nemojte tako defetistički braćo sektaši, zašto odmah smenjivanje LVG, ipak je on jedan trofejan™ trener. Ja sam za to da ostane dok ne osvoji bar nešto u Man Utd, makar to bila Liga Evrope. Triput lomi jednom seci, što kaže Vučić.

А још су кандидати за титулу. ^_^

Link to comment

Kraj utakmice - tip gleda negde u prazno, u ocima mu vidis da nema nikakvu ideju, a Giggsy ustaje i nesto zuri da dobaci igracu. I to je hiljaditi put da je tako.

Onda lepo staviti Giggsa i cao, a on nek crtka u Alkmaaru

Link to comment

@ ducca

 

Pa zar nije vise operisao tu kicmu?! Jbt do sad bi mu izrasla nova :fantom:

Ja sam mislio da je to obavio onomad kad se fotkao sa Lamparom i Pirlom tjekom neke krke u NY restoranu.

 

 

 

Slaidte se sladite braco bazendzije™ nicija nije do zore gorela....uf jbt to se odnosi na nas™ posle Fergijevog odlaska :isuse:

Link to comment

Pa zar nije vise operisao tu kicmu?! Jbt do sad bi mu izrasla nova :fantom:

Ja sam mislio da je to obavio onomad kad se fotkao sa Lamparom i Pirlom tjekom neke krke u NY restoranu.

 

Ako nas je nešto naučila Munchies dot vice dot com (a nije), onda je to da za krkanje u NY restoranima kičma nije potrebna, naprotiv.

 

BTW da se sladimo sad bismo podsećali da je Rodgers slobodan, ali ne sladimo se.

Link to comment

@ ducca

 

Pa zar nije vise operisao tu kicmu?! Jbt do sad bi mu izrasla nova :fantom:

Ja sam mislio da je to obavio onomad kad se fotkao sa Lamparom i Pirlom tjekom neke krke u NY restoranu.

 

Nije iskljuceno :unsure:

 

Uglavnom rece da ne planira da preuzima bilo koga pre juna. Nadam se da je to ipak bila kurtoazija prema kolegama, posto je sad il nikad, do juna ce u igri ponovo da budu i Real i Chelsea, ko zna mozda i Bayern. Tj. ako Pep pali onda ga Nemci uzimaju 100%. A bojim se da i on to pikira. Skupo ce klub izaci ova vestacka "doslednost" sa LVG - bez trofeja (aj vise/manje), bez top 4 i bez opcije za naslednika.

Edited by ducca
Link to comment

Mancester nije imao srece. LvG je ovo dobro postavio i nije kriv sto Felaini ili Martial ne mogu da daju gol jedan na jedan. Vratice mu se ovo sigurno sledeci put. Ne znam sa kim igraju sledecu, ali ti sledeci su najebali. 100%

Link to comment

Mancester nije imao srece. LvG je ovo dobro postavio i nije kriv sto Felaini ili Martial ne mogu da daju gol jedan na jedan. Vratice mu se ovo sigurno sledeci put. Ne znam sa kim igraju sledecu, ali ti sledeci su najebali. 100%

:s_c:

Link to comment

Šta kažete, 2-1? Nisam gledao drugo poluvreme, lepo. 

 

Šteta što ovaj rezultat kvari šanse LFC sutra da uzme bodove Pullisu...

Je li to po sistemu 2 dobra ne mogu zajedno, pa makar u 2 dana  :lolol:

 

Mada ... i mene stra'

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...