Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Naravno, uvek je moguće da ispadne dobra kupovina. Ali fakat je da na jednog dobrog, korisnog i upotrebljivog fudbalera koji dolazi direktno iz Srbije i nema CV u ligama petice ide barem 30 mačaka u džaku koje jedva da imaju kvalitet za Beneluks, Portugal ili Švajcarsku iako iz Srbije dolaze sa nekim svemirskim etiketama i upakovani u ambalažu na kojoj piše "Messi sa Balkana / Yaya iz Srbije".

 

Da ja trošim pare nekog EPL kluba u tri života ne bih kupio nekog talenta iz ovog regiona ako taj nema barem dve dobre vezane sezone u nekoj ozbiljnoj ligi.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Naravno, uvek je moguće da ispadne dobra kupovina. Ali fakat je da na jednog dobrog, korisnog i upotrebljivog fudbalera koji dolazi direktno iz Srbije i nema CV u ligama petice ide barem 30 mačaka u džaku koje jedva da imaju kvalitet za Beneluks, Portugal ili Švajcarsku iako iz Srbije dolaze sa nekim svemirskim etiketama i upakovani u ambalažu na kojoj piše "Messi sa Balkana / Yaya iz Srbije".

 

Da ja trošim pare nekog EPL kluba u tri života ne bih kupio nekog talenta iz ovog regiona ako taj nema barem dve dobre vezane sezone u nekoj ozbiljnoj ligi.

5 miliona je za PL sića, što grujića čini low risk opcijom. slično je bilo i za jojića. lazar je, već, skroz druga priča.

Link to comment

OK, ako ne prelazi pet milki to je za bogat klub prihvatljiv rizik. Problem je samo u tome šta raditi ako ispadne neupotrebljiv pa treba brzo tražiti nekog upotrebljivog.

Link to comment

Nisam mnogo gledao Grujica, ali ako se oduzme hajp koji je stvoren, sigurno je da ima potencijal da bude dobar igrac na evropskom nivou. Istorija je uciteljica zivota, a ona nam pokazuje da igraci srpskog podrijetla koji su napravili zapazene karijere u najjacem engleskom ligaskom takmicenju, nisu dolazili kao tinejdzeri u velike klubove, vec nakon 3,4,5 odigranih sezona po ruskim vukojebinama ili nekim drugim evropskim ligama. Da se ne vracamo sad na 90te i odlazak nasih najbojlih igraca u top spanske klubove. 

Stoga smatram da je malom grujanu pametnije da ode negde da se kali na par sezona a onda da trazi ozbiljinje klubove. Isto mislim i za naseg asa Zivkaru. 

Link to comment

Nisam mnogo gledao Grujica, ali ako se oduzme hajp koji je stvoren, sigurno je da ima potencijal da bude dobar igrac na evropskom nivou. Istorija je uciteljica zivota, a ona nam pokazuje da igraci srpskog podrijetla koji su napravili zapazene karijere u najjacem engleskom ligaskom takmicenju, nisu dolazili kao tinejdzeri u velike klubove, vec nakon 3,4,5 odigranih sezona po ruskim vukojebinama ili nekim drugim evropskim ligama. Da se ne vracamo sad na 90te i odlazak nasih najbojlih igraca u top spanske klubove. 

Stoga smatram da je malom grujanu pametnije da ode negde da se kali na par sezona a onda da trazi ozbiljinje klubove. Isto mislim i za naseg asa Zivkaru. 

ja mislim da je živković zreo za ozbiljan klub i ozbiljnu ligu. nema on šta da se kali, većeg talenta nismo imali bogtepito otkad. za grujića nisam baš 100% siguran, mada mi se mnogo dopalo ono što sam video.

Link to comment

Videćemo, voleo bih da si u pravu za obojicu... Navodno se stari Arsen raspituje za Živkovića.

to nije dobro. tamo ima 4-5 igrača tog profila (koji su, doduše, često povređeni). ako ode u pl, junajted je pravi klub za njega, tamo kubure ozbiljno sa kreacijom.

Link to comment

Navodno je Danilo Pantic bio veci talenat od obojice. Prema Lazi Bakmazu ukupno je za vitese odigrao 94 minuta ove sezone.  Dobro je sto izgleda da su ZIle i Gruja normalni momci. Pod kaljenjem sam mislio pre svega da moraju da igraju u kontinuitetu, jos su veoma mladi, jos mogu da poboljsaju svoje igracke sposobnosti. Ne znam koliko to mogu da ostvare u ovom trenutku u najjacim klubovima evrope, gde je velika konkurencija. 

Link to comment

za sve njih bi idealno bilo da kad dodju u PL, odu sezonu, dve u Championship, u neki Brighton ili Middlesbrough ili sličan tim iz gornjeg dela tabele. To je pravo kaljenje

Link to comment

to nije dobro. tamo ima 4-5 igrača tog profila (koji su, doduše, često povređeni). ako ode u pl, junajted je pravi klub za njega, tamo kubure ozbiljno sa kreacijom.

 

Wenger ne kuburi sa kreativcima ali se isto tako ne libi da ih upotrebi upravo u toj ulozi - kreativnoj. United kuburi sa kreacijom jer imaju idiota na klupi koji bi se pre ubio nego da pusti kreativnog igrača da napravi neku razliku na terenu. Živković bi kod te dalebu samo nazadovao a kod Wengera bi mu bilo super osim što bi morao da eksplodira™ kako bi se izborio za neku ozbiljnu minutažu. Liverpul je groblje igrača i svega ostalog, tako da ni tu nema vajde. Možda neka Bundesliga pre nego EPL.

Link to comment

Liverpul je groblje igrača i svega ostalog, tako da ni tu nema vajde.

 

Nisi u toku, Liverpul je danas leglo pozitivne energije, osmeha, direktnih telefonskih poziva talentima, i ostalih divnih uvoznih stvari.

 

giphy.gif

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...