Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa dobro, nije bolji od Zlatana. Sa Lakazetom je svejedno neuporediv.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Nije bolji od Zlatana koji je ove godine bio los. Sa Lacazette-om cemo da vidio ove godine.

Link to comment

Cavani van Napolija i ne igra napadaca prakticno. 

A od Mandzukica je bolji za jedno 5 redova velicina, osim toga sto su potpuno drugaciji igraci. Istina je da njemu najvise odgovara da igra u ekipi kojoj su kontre najjace oruzje [dok je Mandzukic prilicno statican, zato je i imao problem u Atleticu].

 

+1

 

Zlatan je inace takav da gusi druge napadace u ekipi, malo koji saigrac se pored njega naigrao. Kavani u neko malo boljoj sredini bi mogao da eksplodira.

Link to comment

kanada usa isti kurac meni ;D

 

igramo protiv new yorka sledeci cetvrtak

Zasto moraju da odu preko bare sta im je falilo u Austriji, Sloveniji bio sam prosle godine na prijateljskoj protiv Olimpije

Link to comment

Echo javlja da je LFC aktivirao Bentekeovu klauzulu od 32.5 miliona funti :isuse:

 

Dovoljno je izgleda bilo da se pusti priča kako se sekta sprema da to uradi, pa da se ovi idioti zalete...

 

Kako misli da uklopi kršnog Bentekea u svoj "ko centrira da mu umre keva" sistem, ne smem ni da zamislim.

Link to comment

Benteke nikada nije bio ni približno veliki generator prodaje dresova koliki će biti taj novi napadač kojeg Luj od Labuda bude platio 50-60 meleona. Rodžersara se em upecao na tabloidski gossip em ga je opet poteralo ludilo koje ga tradicionalno potera svaki put kada proda nekog igrača za ogromne pare.

Link to comment

That's the plan -_-

 

Uopšte ne hejtujem njega lično, meni se sviđa kako on igra, samo ga ne vidim kao dobar fit za Liverpulov tim sastavljen od gomile gnoma, sve Coutinho-in-training likovi koji samo znaju da muljaju kroz sredinu i čekaju da neki omaleni brzi špic zajebe ofsajd zamku da bi mu nekako proturili loptu. To nije Bentekeova igra. Rodgers možda zamišlja da može ceo tim za par meseci da prilagodi njemu, ali ne znam kojim čudom to može da se desi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...