Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Сада сам завршио гледање снимка.

 

Чист гол. Гојко Андријашевић је најгори фудбалски коментатор свих времена, а нагласио сам "фудбалски" јер никакве друге спортове не пратим па не могу са сигурношћу да тврдим, али сам дубоко уверен да би туњави, незаинтересовани и слепи статистичар био најгори коментатор било ког догађаја, укључујући и преносе свињокоља.

 Dok je radio na RTS-u kad nesto lupi sto snimak kasnije pokaze da nije tacno on samo odcuti jedno minut, pa nastavi kao da se nista nije desilo. Ovo su novi trendovi kad nas ubedjuje da grafika PL nije dobra i da mi ne vidimo dobro.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dok Klopp ne dovede nekog ubicu zadnjeg veznog i dalje sam pri stavu da treba da igramo sa jelkom u sredini, sa Milnerom, Canom i Hendom(Lucasom) kao CM-ovima

 

Ja to zagovarao još i pod Rodgersom, ali nije trenutno problem u tome da li Milner igra trećeg centralnog ili izigrava neko krilo pa menja strane. (Mislim, problem jeste za njega individualno.) Problem je što bez raspoloženih Coutinha i Firmina, ovo napred ne može da izmisli gol osim iz kontre. Klopp je iz nekog razloga odlučio da forsira Ibea, koji jedan na jedan još nikog u seniorskoj konkurenciji nije probio, ali ga to neće sprečiti da pokušava do besvesti.

Link to comment

Klopu je za njegovu igru potrebno neko brzo krilo koje ce otvarati kontre(Kuba u Dortmundu), a na nasem platnom spisku se nalaze dva krila: jedno se sunca u Turskoj pa je prinudjen da forsira ovo drugo raspolozivo krilo, jednako beskorisno.

Link to comment

Ne radi se o tome da li je pomoćno ili glavno osoblje, nije Milner neki kvalitet, samo pričam o stavu. Sa druge strane, iz aviona se vidi da je Staridž težak drkadžija

isto takođe, ne prave se dobri rezultati bez kvaliteta koliko god da je dobro pomoćno osoblje, a kvalitet obično ima neki drkadžija. obrni okreni, na kraju se svede na menadžera.

Link to comment

Ja to zagovarao još i pod Rodgersom, ali nije trenutno problem u tome da li Milner igra trećeg centralnog ili izigrava neko krilo pa menja strane. (Mislim, problem jeste za njega individualno.) Problem je što bez raspoloženih Coutinha i Firmina, ovo napred ne može da izmisli gol osim iz kontre. Klopp je iz nekog razloga odlučio da forsira Ibea, koji jedan na jedan još nikog u seniorskoj konkurenciji nije probio, ali ga to neće sprečiti da pokušava do besvesti.

Лукас и Ален једноставно нису квалитетни да играју ишта офанзивно, Милнер једино да је Зидан па да закрпи недостатке које ова двојица имају. Бентеке данас потпуно иизгубљен, Стуки се баш обрукао, а Ибе је клупски пројекат, Добро је што резултати у колу нису били трагични. На Енфилду, на мишиће пада Пулис.

Link to comment

 

Pa u pravu je da se ne lazemo. Sad, ko je kriv za to je druga tema.

 

 

Inace pojavila se informacija na twiteru da je Runijeva "nasty" povreda zgloba zapravo izgovor i da je udaljen iz ekipe jer se pojavio na treningu pod dejstvom alkohola. Za sad samo trac...

Link to comment

Ne mogu da citam svih 10+ strana, ali kolo za nama i ne bi tako lose.

 

LVG sacuvao bod protiv ekipe koja je u gostima brisala patos sa Arsenalom, Sitijem, Liveom, Palasom :fantom: ...
Serem mu se u ton filmove, oni bez Paje su morali da se uzmu na OT.

 

Ovi bogati novopeceni klubovi dobili po tamburi (Celski ispada iz lige, Roman ih prodaje u staro gvozdje), KlopoPul probudjen iz sna, jedino sto je bolnica™ izasla iz novembra i uspela nekog da pobedi.

Link to comment

Pa u pravu je da se ne lazemo. Sad, ko je kriv za to je druga tema.

 

 

Inace pojavila se informacija na twiteru da je Runijeva "nasty" povreda zgloba zapravo izgovor i da je udaljen iz ekipe jer se pojavio na treningu pod dejstvom alkohola. Za sad samo trac...

 

Jeste u pravu, ali ovo je mogao da prica prosle godine mozda, sada nikako.

Hrpa potrosenog novca i milion transfera da bismo dosli do ovoga. Ispadamo u CL sto posto

Link to comment

Kloppa pitaju o poništenom golu: “We made our own goal, but because we weren’t good enough today, the linesman thought ‘Well, you don’t make world class goals if you play this shit'.” :lol::Hail:

Link to comment

Сада гледам тај вајн и умирем од смеха. Цар је, не вреди се супротстављати. Мидл, је л' чујеш? :lol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...