Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Lucas i Allen su standardno beskorisni, 90% njihovih dodavanja ide iz prve nazad do štopera, kao da im u ugovoru piše da tako mora. Ali Ibe majko moja, taj dečko baš pokušava i trudi se, a tragično je koliko ne zna. Sve je zajebao što je probao. Za razliku od Bentekea i Firmina koji nisu ni probali ništa.

 

Težak cripple fight, ako se nešto bitno ne promeni, Njuka ima bolje šanse čisto na ludilo i publiku koja ih gura.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma da neka izadje Ibe, onda ce lopta da se prebacuje od jednog naseg beka do drugog  :yawn2: . Tacno sam znao da ce neko da se nakaci na njega posto on jedini pokusava da probije. U ovoj Klopovoj postavci, sa tri bolno nekreativna i ogranicena igraca Allenom, Lukasom i trkacem Millnerom mi nemamo nikakvu kreaciju iz sredine. Firmino do sada nije pokazao da moze da stvara sanse saigracima kao sto je to radio u Bundesu, plus je ovde suvise gurnut napred i odsecan od ostatka sredine.

Link to comment

Nas moze gol da usere preko Bentekare, ako sevne neki prekid ili centarsut, u suprotnom mrka kapa. I Klop to vidi, zato i pokusava sa svim ovim probojima po krilu, valjda se nada da ce i mazgi kao sto je Ibe jednom da prodje dribling i upotrebljiv pas.

Link to comment

Ibe kad bi izašao, Lallana ne bi u toj meri mogao da carini loptu i zaleće se kao bik neartikulisani, pa bi možda Firmino imao prostora nešto i da odigra. Nije neka nada, ali bolje nego ovo veliko ništa. 

 

U to koliko je Benteke skok duela večeras izgubio ne smem ni da ulazim.

Link to comment

Ma da neka izadje Ibe, onda ce lopta da se prebacuje od jednog naseg beka do drugog  :yawn2: . Tacno sam znao da ce neko da se nakaci na njega posto on jedini pokusava da probije. U ovoj Klopovoj postavci, sa tri bolno nekreativna i ogranicena igraca Allenom, Lukasom i trkacem Millnerom mi nemamo nikakvu kreaciju iz sredine. Firmino do sada nije pokazao da moze da stvara sanse saigracima kao sto je to radio u Bundesu, plus je ovde suvise gurnut napred i odsecan od ostatka sredine.

Pa da, ibe se trudi i ne zna, a ova dvojica se ne trude i ne znaju... Dva zadnja bezvezna su probali dva pasa da daju duža od 5 metara i oba su promašili potpuno same igrače, na 10 metara...

 

Henderson umesto bilokoga od njih dvojice, za početak, i to što hoće ibe da radi, neka radi Firminjo...

Link to comment

Sto je najgore na klupi imamo 2.5 igraca koji mogu nesto da promene. Studge da malo otvori napad i navuce dvojicu na sebe i tako stvori nekom prostor, Hendo da konacno dobijemo nesto opcija kroz sredinu, s'tim sto ko zna u kakvom je stanju i Lallana koji moze da mrsi muda nesto ofanzivnije nego sto ta ista muda mrse Allen i Lukas. Mrka kapa, jebeni Brodge je slupao milione u prelazni rok i nije doveo nijednog pravog zadnjeg veznog ili plejmejkera. Ne moze se uvek racunati na Coutinha, zato sto nece uvek biti zdrav, a nece biti ni konstantan, zbog toga i jeste u LFCu.

Link to comment

Evo nastavljaju gde su stali. Ibe dribla u mestu, Firmino utrčava, Benteke se guzi za prostor, Ibe i dalje dribla u mestu, Ibe gubi loptu. 

 

Edit: Velški Pirlo šutira! Novi momenti! Jedva dobacio do gol auta.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Kako opisujete Ibaru čovek bi pomislio da svaki napad ide isključivo preko njega i da svaku loptu carini samo on i niko više. Realno preterujete, dečko je samo još jedno jedva primetno drvo na terenu a vi ga uzdižete na štetočinski nivo Stefana Babovića.

Link to comment

Ovo mi liči na najbezidejnije Benitezove dane. Tim nakrcan tehnički hendikepiranim veznjacima i Ibe umesto Rajana Babela da obori glavu i zakucava se u protivnike.

Link to comment

Kako opisujete Ibaru čovek bi pomislio da svaki napad ide isključivo preko njega i da svaku loptu carini samo on i niko više. Realno preterujete, dečko je samo još jedno jedva primetno drvo na terenu a vi ga uzdižete na štetočinski nivo Stefana Babovića.

 

 

Ne znam šta Babović radi, ali Ibe zajebe jedno 75% napada Liverpula. Ovaj malopre je bio najbolji, Milner mu utrčava sam kao duh po levom krilu, idiot umesto da pošalje loptu vodi je u njegovom pravcu, tri kontakta, i onda kad je ovaj utrčao u ofsajd, šalje pas Janmaatu u noge :isuse:

Link to comment

Kako opisujete Ibaru čovek bi pomislio da svaki napad ide isključivo preko njega i da svaku loptu carini samo on i niko više. Realno preterujete, dečko je samo još jedno jedva primetno drvo na terenu a vi ga uzdižete na štetočinski nivo Stefana Babovića.

Ma daj, svaka lopta kod njega je značila neku glupost...

 

Evo, sad je imao Milnera samog, a on je trčao ka Milneru, i onda mu još dodao preslab pas... Jednostavno, nema osećaj za igru, tehnika mu je loša, pregled igre katastrofalan... ALi se trudi, jbg...

Link to comment

SAM IZAĐI LEIVA!

 

Problem je što umesto Lucasa nije imao ko da igra jer je Can suspendovan a Henderson nespreman, dok je umesto Ibea moglo jedno šesnaest boljih igrača.

 

Realno, mogla je ova jelka i pre 60. minuta, ali Klopp iz nekog razloga voli Milnera na krilu.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...