Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Definitivno je zena iza ADM-ove lose forme i kurcobolje s drugog dela sezone. Smorila se u Englandu i oce da pale pa ovaj nema izbora. LVG bi da ostane jos jednu sezonu i proba da se prilagodi ali ce ga pustiti da ide ako ovaj insistira. Logicno resenje je PSG, a samim tim i Cavani kao deo dila. Valdes je na transfer listi. 

Edited by ducca
Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kako je doslo do toga da gomila navijaca gej timova bude nezadovoljna 1, dozvolite, Cavanijem?

Skk™, bez problema bih zrtvovao svoj anus za njegov potpis. Ne razumem, ne valja Cavani, svasta :dry:

 

I ja bih žrtvovao tvoj anus za Cavanijev potpis za Arsenal. :Jova:

 

Nekako sam stekao utisak za Cavanija da dobrano ume da promaši zicere. Sigurno ima ljudi koji su ga gledali više od mene, ali ako mi je utisak slučajno tačan, tu osobinu mrzim kod centarforova. 

 

Ljudi, čovjek je u očima mnogih podbacio prošle sezone, a zabio je 31 gol u svim takmičenjima. Da dođe u Arsenal, derao bi anuse čitavoj ligi.

Link to comment

Definitivno je zena iza ADM-ove lose forme i kurcobolje s drugog dela sezone. Smorila se u Englandu i oce da pale pa ovaj nema izbora. LVG bi da ostane jos jednu sezonu i proba da se prilagodi ali ce ga pustiti da ide ako ovaj insistira. Logicno resenje je PSG, a samim tim i Cavani kao deo dila. Valdes je na transfer listi. 

 

ovo bi trebalo (trebalo) da je dobra vest...valjda

 

 

uostalom, što ne bismo kupili i Cavanija i Bentekea  :fantom:

Edited by MancMellow
Link to comment

Razumjem navijace Arsenala, Rome i takvih timova. Vama je Cavani odlican. Nama treba neko ko ne promasuje zicere u vaznim tekmama.

 

Paaa, ono, to je upravo ono zbog cega sam spreman da Rooneyu istrpim mnogo sta. Ono...u velikom procentu: sansa/zicer - gol. 

Edited by MancMellow
Link to comment

Inace, LVG sa nocasnje konferencije:

 

On De Gea, he added (Van Gaal): "When you ask me about the attitude of De Gea I think the question is stupid. I cannot answer if Manchester United will sign Romero because it is a process. I can't say anything about the process and the strategy of Manchester United.

 

Ni u jednim novinama prethodnih dana i nedelja nije pomenuti Romero u vezi sa Unitedom, izgleda da se Luj malo izlanuo. No s obzirom da je free i da je Valdes najuren ne bi me iznenadilo da ga potpisu, pa makar i kao rezervu De Gei ako ostane. Stavise, analizirajuci prethodne izjave gotovo da je izvesno da ce ga pokupiti ("Ne znam da li ce Van Persi ostati ili otici, to je proces"...3 dana kasnije ovaj u Istambulu)

 

 

Memphis TENK Depay:

 

 

2a901a9a00000578-0-memph.jpg

 

Club legend Lou Macari admitted he couldn't quite believe how big Depay was until he met him in person recently.

He told www.mufc.co.uk: 'Memphis really has shocked me. He is built like a tank. I can't believe what I'm seeing. I thought he was a frail, little guy but he's massive and strong with huge legs!' 

 

Kakva ce ovo zver da bude u EPL  :misko: 

Edited by ducca
Link to comment

Razumjem navijace Arsenala, Rome i takvih timova. Vama je Cavani odlican. Nama treba neko ko ne promasuje zicere u vaznim tekmama.

 

 

Paaa, ono, to je upravo ono zbog cega sam spreman da Rooneyu istrpim mnogo sta. Ono...u velikom procentu: sansa/zicer - gol. 

 

 

Pa, postoje otprilike dva igraca na svetu za koje znas da nece masiti zicer kad je stani - pani. I to kada ih ne uhvati neka emotivna kriza pa na terenu deluju totalno nezainteresovano mesecima. Svi ostali mase, jbg. Nema igraca kome ne moze da se sklopi saljiva yt kompilacija.

Link to comment

Zbog toga mislim da Lacazette moze komotno da zamjeni Cavania + Di Maria i sve to za ~40M€. Ja bih bio zadovoljan.

Ne vjerujem da ce se tako desiti. Neka dodje samo Di Maria i ja cu biti zadovoljan.

 

Nemojte praviti od Cavania top 5 napadaca u svijetu jer on to nije. Po meni je Cavani = Mandzukic.

Link to comment

Cavani van Napolija i ne igra napadaca prakticno. 

A od Mandzukica je bolji za jedno 5 redova velicina, osim toga sto su potpuno drugaciji igraci. Istina je da njemu najvise odgovara da igra u ekipi kojoj su kontre najjace oruzje [dok je Mandzukic prilicno statican, zato je i imao problem u Atleticu].

Link to comment

Statistika (Ligue 1) PSG-a sve govori. Zlatan je ove godine igrao povucenije i losije nego prosle dvije.

 

Odigrao je 24 utakmice postigao 19 golova (ne znam koliko penala)

Imao je 6 dodavanja za gol

PSG voli da drzi loptu u nogama a on je imao 12% od ukupnih dodavanja po utakmici 

Pucanja na gol 55 od 87 ukupno

 

Evo statistike za Cavania

Odigrao je 35 utakmica postigao 18 golova (ne znam koliko penala)

Imao je 1 dodavanje za gol

PSG voli da drzi loptu u nogama a on je imao 3% od ukupnih dodavanja po utakmici 

Pucanja u ovir gola 60 od 116 ukupno

 
 
Ove godine je Cavani vise igrao kao centralni napadac i opet mu to nije pomoglo da bude bolji od Zlatana koji je na zalasku karijere.
 
Iskreno, mislio sam da ima bolju statistiku.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...