Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Rećiću ti posle, otprilike...20. kola

 

Ne verujem, ali da ostavimo procenu do tada

Да си наш Mанчо помислио би да си Арчијев двојник...(оно ми одлични, сви остали кеса и тај рад...наравно нијансираније) а Виони би већ кукао на сав глас... :P

Edited by porucnik vasic
Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vioni™ bi samo istakao da "reći" i "ću" ide odvojeno :fantom:

 

Pusti ljude da uživaju pod sexy LVG režimom, bolje misli kako mi™ da se otresemo ove nemačke pošasti kojoj pomahnitali Englezi već najavljuju napad na titulu...

Мора на нешто да се кликће да се повећава саобраћај на сајту.  Оно истина је да је ове године првенство врло изједначено и да нико ту не доминира. Што се тиче Пошасти™ и моја претпостављена команда је почела да гледа фудбал. Каже  Ливеруп јој није досадан да гледа. Она је преспавала Бари иако је знала да сам на стадиону. ^_^

Link to comment

Nemam pojma, ja sam tamo negde posle Sitija pročitao da mu nije ništa i neće morati da pauzira, ali onda se ispostavilo da iz predostrožnosti nije igrao LE u četvrtak, pa onda iz predostrožnosti nije igrao protiv Swansea u nedelju, pa sad u sredu iz predostrožnosti nije igrao protiv Southamptona...

Link to comment

Eto vidiš, čovek privlači vikend navijače i sredovečne gospođe - new and improved Mourinho <_<

Проклети glory hunters , ништа она нам не преостаје ништа друго но да премемо да пратимо Слогу из мог родног града и Јорк Сити.[emoji6]

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Nemam pojma, ja sam tamo negde posle Sitija pročitao da mu nije ništa i neće morati da pauzira, ali onda se ispostavilo da iz predostrožnosti nije igrao LE u četvrtak, pa onda iz predostrožnosti nije igrao protiv Swansea u nedelju, pa sad u sredu iz predostrožnosti nije igrao protiv Southamptona...

Za sta ga cuvaju, finale LE? Taman decko usao u formu, bedak

Link to comment

Nemam pojma, ja sam tamo negde posle Sitija pročitao da mu nije ništa i neće morati da pauzira, ali onda se ispostavilo da iz predostrožnosti nije igrao LE u četvrtak, pa onda iz predostrožnosti nije igrao protiv Swansea u nedelju, pa sad u sredu iz predostrožnosti nije igrao protiv Southamptona...

 

Štaviše prošli petak bile i slike sa treninga sa sve Kutinjom. Posle Klopp rekao da je mogao da igra ali nisu hteli da rizikuju i da će sigurno igrati protiv Sotona u Liga kupu. Toliko o tome...

Link to comment

Неће Клопара да упропасти Кутиња каo Pojca

:p

 

Cazorla out do marta, Kos i Gibbs se valjda vracaju za Big Fat Sama, Walcott mozda dobaci do klupe. Alexis pobjegao u Cile da ga ne bi lijecili Arsenalovi eutanizacijci™ u bijelim uniformama.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...