Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cekaj da se ozlijedi Campbell.

 

Alexis i Cazorla ce vjerovatno propustiti Olympiacos. Jebeni sretni Grci.

 

Dobijamo 2:0, Ramsey i Giroud ce zabiti.

 

Za Alexisa i Cazorlu su još uvek nagadjanja koliko vidim, ne bih ih ja još isključio iz Pireja... Sve neke glasine i procene po portalima.

Link to comment

Mate, it's Arsenal. Moze se desiti da pauziraju i 9 mjeseci, nikako da budu spremni za Oly.

 

Mada, Cileanac stvarno nije normalan. Ozil je napravio slicnu glupost 2014. - igrao pod ozljedom poluvrijeme kod Bayerna pa pauzirao mjesec i kusur dana. Ne znam koji im to kurac treba.

Link to comment

Felaini je igrao za U21 tim (i dao gol protiv Liverpula u pobedi 3:2). A nekad je kostao 30mikli...

 

Saga o Valdesu dobija novu dimeziju obzirom da je supruga uzel stvar (telefon) u svoje ruke i napusila UTD (LVG) sto nisu bili pozvani na gala veceri koju UTD organizuje zadnjih 15tak godina a u svrhu skupljana novca za UNICEF.

Link to comment

Jel on jos u Junajtedu, mislio sam da je otisao sad na leto. Koja je onda poenta bila dovodjenje Romera kada ovome sigurno placaju 150k funti nedeljno

Edited by grunt
Link to comment

Sad sam već u fazi kad hteo ne hteo moram da ispoštujem zicer :(

 

A i nemojte džabe da se pravite da vam ne bih nedostajao kad bih prestao sa ukazivanjem na svu truloću vašeg bogatstva :fantom:

Link to comment

On a serious note - užasno je kako se ponašaju prema čoveku, ali ne razumem ni njega što mu je trebalo u životu da ide tamo. Ok pare, ali valdez je suviše ozbiljan golman da bi gulio glupu, a nije baš ni toliko mator da nema još par godina u njemu. Jedino ako ga povreda nije skroz uništila. :(

Link to comment

Pa pocelo je onda kada je Valdes odbio da igra za rezerve i onda ga je LVG bukvalno otpisao, nije dobio broj i sve to. Onda su probali da ga prodaju, ali je to propalo i onda je ostao. Na kraju je cak dobio drugi termin da trenira sam, a ne sa ostatkom ekipe. Da se to u julu nije desilo, kontam da Romero nikad ni ne bi dosao i sada bi on bio drugi golman.

Pravo je pitanje zasto nisu raskinuli ugovor i zasto on nije zatrazio raskid posle svega toga

 

A dosao je u trenutku kada je i dalje bio povredjen, klub mu je ponudio da trenira sa njima dok se oporavlja i on je to prihvatio. Verovatno smo bili jedini koji smo to ponudili i on nije zeleo da odbije i da trenira sam

Edited by Giggsy
Link to comment

Dobio je sigurno solidan ugovor na ime, i nije čovek lud da ga raskine na svoju štetu (mislim do leta 2016. traje). Sve ostalo u vezi sa ovom pričom je toliko bljutavo da bi Van Galu i Čović pozavideo na metodama teranja iz kluba. Veoma neprofesionalno ophodjenje prema čoveku koji ima nekoliko Liga šampiona, pa koliko god da je u slabijoj formi posle povrede i koliko god da je zasrao sa jednim svojim ispadom, ne postoji izgovor za ovakvu bednoću od ophodjenja. Da je LVG sujetni psihopata svi znaju, ali u ovoj situaciji mene je najviše razočarao klub. Stali su na stranu debilčine i to bezrezervno pljunuvši na svoje slavno ime i tradiciju, jer ničega slavnog nema u šikaniranju sopstvenog igrača, koliku god grešku da je on napravio. Crni dani su nad Caringtonom, ali i ovo zlo će se jednom bivšim zvati. (tm) A sa njim i ostale podguzne muve iz rukovodstva nadam se. 

Edited by ducca
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...