Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

pa kako cemo sada igrati seksi fudbala?

U outu su Koscielny, Gibbs, Coq, Cazorla, Rosicky, Wilshere, Welbeck, Walcott, Alexis i Arteta. Seksi-fudbal je tu, jebani smo u guzicu.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Weenie sve si sam rekao (za bold), ali nemoj mesati zabe i babe, moj hejt za YNWA nije vezan za Klopa nego za debilne komentatore, vrati par postova u nazad pa proveri.

 

Usput dodjoh da ti okacim statistiku Boga fudabal, ne znam da li si obavesten ali trenutno je najbolji "cistac" lige sa 5.3 taklova™ po tekmi.

 

Da da, samo ti komentatori su bili podjednako debilni i prošle sezone, i pretprošle, i milion godina unazad. Onda ti nije smetalo što ne zvižde u mikrofon dok ide YNWA, sad ti smeta, a s tim raspoloženjem je, čini mi se, bio u vezi i komentar oko Kloppovog negledanja penala, ali nije bitno.

 

Nego #bogfudbala, Lucasov uzorak je 11 utakmica, tokom kojih je čak par puta pokušao i da šutne na gol. Nažalost, ne umem da nađem podatke o tome koliko je imbecilnih faulova napravio oko šesnaesterca zato što je prespor, koliko je puta ostao van svoje pozicije zato što je prespor, koliko puta nije uspeo da pomogne na boku zato što je prespor, itd.

 

Ipak, detalj koji me najviše kod njega fascinira je dodavanje. Čovek 96% pasova šalje ka zadnjoj liniji, a kad se odvaži da pošalje neku napred ili bočno, prvo mora da napravi tri-četiri koraka u smeru dodavanja da bi nacentrirao sve kako valja :isuse: Kad se desi da šibne neku lepu dugu loptu, po ćorava koka principu, redovno se čuje zbunjeni žamor sa tribina kao da ga po prvi put vide.

 

U zaključku, vodi ga kući. Ne valjaju ti Carrick i Švajni, mislim da bi idelano rešenje bilo da Lucas uskoči u tu rotaciju.

Link to comment

Da da, samo ti komentatori su bili podjednako debilni i prošle sezone, i pretprošle, i milion godina unazad. Onda ti nije smetalo što ne zvižde u mikrofon dok ide YNWA, sad ti smeta, a s tim raspoloženjem je, čini mi se, bio u vezi i komentar oko Kloppovog negledanja penala, ali nije bitno.

 

Nego #bogfudbala, Lucasov uzorak je 11 utakmica, tokom kojih je čak par puta pokušao i da šutne na gol. Nažalost, ne umem da nađem podatke o tome koliko je imbecilnih faulova napravio oko šesnaesterca zato što je prespor, koliko je puta ostao van svoje pozicije zato što je prespor, koliko puta nije uspeo da pomogne na boku zato što je prespor, itd.

 

Ipak, detalj koji me najviše kod njega fascinira je dodavanje. Čovek 96% pasova šalje ka zadnjoj liniji, a kad se odvaži da pošalje neku napred ili bočno, prvo mora da napravi tri-četiri koraka u smeru dodavanja da bi nacentrirao sve kako valja :isuse: Kad se desi da šibne neku lepu dugu loptu, po ćorava koka principu, redovno se čuje zbunjeni žamor sa tribina kao da ga po prvi put vide.

 

U zaključku, vodi ga kući. Ne valjaju ti Carrick i Švajni, mislim da bi idelano rešenje bilo da Lucas uskoči u tu rotaciju.

Lucas je tek 3 pik za govedo tima, i mogao bi biti sasvim pristojan backup germanoturčinu™...

 

Dan kad uvale Cityju Ibe-a i kad Lovra uvale u champonship će biti dana kada su dve najveće štetočine i promašaja raspale budaletine otišle iz kluba... Origija ne računam ni u fudbalera, on je van konkurencije...

Link to comment

Da da, samo ti komentatori su bili podjednako debilni i prošle sezone, i pretprošle, i milion godina unazad. Onda ti nije smetalo što ne zvižde u mikrofon dok ide YNWA, sad ti smeta, a s tim raspoloženjem je, čini mi se, bio u vezi i komentar oko Kloppovog negledanja penala, ali nije bitno.

 

Nego #bogfudbala, Lucasov uzorak je 11 utakmica, tokom kojih je čak par puta pokušao i da šutne na gol. Nažalost, ne umem da nađem podatke o tome koliko je imbecilnih faulova napravio oko šesnaesterca zato što je prespor, koliko je puta ostao van svoje pozicije zato što je prespor, koliko puta nije uspeo da pomogne na boku zato što je prespor, itd.

 

Ipak, detalj koji me najviše kod njega fascinira je dodavanje. Čovek 96% pasova šalje ka zadnjoj liniji, a kad se odvaži da pošalje neku napred ili bočno, prvo mora da napravi tri-četiri koraka u smeru dodavanja da bi nacentrirao sve kako valja :isuse: Kad se desi da šibne neku lepu dugu loptu, po ćorava koka principu, redovno se čuje zbunjeni žamor sa tribina kao da ga po prvi put vide.

 

U zaključku, vodi ga kući. Ne valjaju ti Carrick i Švajni, mislim da bi idelano rešenje bilo da Lucas uskoči u tu rotaciju.

 

Jeste mi smetalo i pisao sam o tome, pogotovu kad Visko prenosi i svrsava na nju. Sto ne puste (tj. cute za vreme) neku drugu himnu™ pre i posle tekme. Evo npr One steep beyond mi nikad nije dosadna, prosto volim tu pesmu bez obzira kome je sviraju.

U to ime :)

 

 

Sto se tice Klopovog ne gledanja penala to mi je cisto proseravanje i skretanje paznje na sebe, ali vidim da ti bas imas potrebu da to povezes sa YNW. Sto se tice njegovih izjava, bar u onome sto uhvatim u MOTD ili MNF, jedina konstanta je dizanje samopouzdanja ekipi koju je Rodzers valjda totalno psihicki unistio (plus ono filozofiranje na temu umora koje je bilo urnebesno).

 

I na kraju, povratkom Hendersona cemo videti koliko je L.Leiva potreban u prvih 11.

Link to comment

Ako Can bude mogao da igra kao juče u kakvom-takvom kontinuitetu, verujem da će on, Henderon i Milner biti starteri, iza dva Brazilca i nekog napadača. (S tim što Milner kod Kloppa ide na krilo kad se napada, i prilično je jadan; valjda je samo njemu pala forma u odnosu na Rodgersov hiljadugodišnji reich.)

 

Lucas i Allen da odmaraju na klupi, Ibe treći za preferans. 

 

Poređenje YNWA i ovih mančesterskih ostrvljana bolje da i ne komentarišem :D Meni je od tih vaših uradaka ipak najdraža "Take me home united road" jer je tandrkala intenzivno pre onog gostovanja kad vam™ je Torres pokvario Vidića a 1 Andrea Dossena lobovao VDS za četvrti gol.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Jedno prazno mesto? :unsure:

Cekaj da se ozlijedi Campbell.

 

Alexis i Cazorla ce vjerovatno propustiti Olympiacos. Jebeni sretni Grci.

 

Dobijamo 2:0, Ramsey i Giroud ce zabiti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...