Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ima tu nešto, vidi se iz aviona da koltrejn čeka i najmanji povod da baci hejt na kloparu...ja da sam na mestu pulđana ne bih to tek tako oćutao :fantom:

 

Šta mislite ko je jači, klop ili fan hal?

Edited by Ruxin
Link to comment

Stoji da je flopara davno propo, da nije hteo bi ga sigurno i neki ozbiljan klub :fantom:

 

Ali sad kad je eva razjebala čelzi nisam siguran da pelegrinara ima ozbiljnu konkurenciju. Ovima će opet trebati vremena da se uigraju kad na zimu dovedu 9 igrača, piši fan hal propo

Link to comment

Klopara nije unapredio igru Liverpula u ondosu na Rodjersa jos uvjek. Van Hal donosi titulu Junajtedu lagano!

Kuci nije u gostima jeste. Pod BR u 17 gostovanja kod cuvene cetvorke + Everton 1 i slovima jedna jedina pobeda, valjda ona sa 3 penala protiv M.utd-a. Klop vec ima dve.

Link to comment

Ima tu nešto, vidi se iz aviona da koltrejn čeka i najmanji povod da baci hejt na kloparu...ja da sam na mestu pulđana ne bih to tek tako oćutao :fantom:

 

 

Уфатио га  стра'. Гледа сваку нашу утакмицу, коментарише, све му смета...Из неког разлога нисам приметио тај ниво његове заитересованости за локалног ривала или клубове из Лондона.

Link to comment

Nije to do nas nego do Kloppa, smeta čoveku hajp skoro kao što i meni smeta. Samo ja ćutim da ne kvarim pošto sam fin i tolerantan, a on se bahati jer ga boli uvo za univerzalan sklad i intrasektašku harmoniju -_-

 

Ali kad smo kod toga, glupost je reći da nije unapredio igru u odnosu na Rodgersa. Ne mora da bude neki supergenije, dovoljno je to što je stavio da mu levog beka igra levi bek (umesto 18-godišnji desnonogi štoper), što mu Can igra zadnjeg veznog a ne desno-levog-beka-štopera-zakrpu, što Coutinho igra ono što mu piše na dresu umesto da čuva leđa Milneru, itd. Igrači su spremniji da se trude i rade za Kloppa nego za onog egocentričnog bednog malog tiranina koji misli da se svet vrti oko njega, dakle užasno je niska lestvica u pitanju. 

 

Za dodatni Koltrejn Klop-hejt-trejn bih preporučio da pogleda neki od milion YT intervjua. Od kako je došao mislim da nema lokalnog medijskog personalitija koji mu nije postavio najimbecilnije pitanje na svetu - ono na temu fantastične, nezamislive, neprevaziđene atmosfere na Anfieldu, da li zna kako je to kad krene taj čuveni huk sa čuvene tribine, da li jedva čeka da to oseti i koliko jedva čeka da to oseti i sve tako :isuse: Pošto evidentno niko od njih nikad u životu nije pogledao nijednu utakmicu Dortmunda kod kuće. Ili Liverpula kod kuće. #transfer

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Био би се наш саксофониста се ногама у доњи део леђа да Клопара заменио Луја на крају сезоне. Овако кисело грожђе.

Link to comment

Nije to do nas nego do Kloppa, smeta čoveku hajp skoro kao što i meni smeta. Samo ja ćutim da ne kvarim pošto sam fin i tolerantan, a on se bahati jer ga boli uvo za univerzalan sklad i intrasektašku harmoniju -_-

 

Ali kad smo kod toga, glupost je reći da nije unapredio igru u odnosu na Rodgersa. Ne mora da bude neki supergenije, dovoljno je to što je stavio da mu levog beka igra levi bek (umesto 18-godišnji desnonogi štoper), što mu Can igra zadnjeg veznog a ne desno-levog-beka-štopera-zakrpu, što Coutinho igra ono što mu piše na dresu umesto da čuva leđa Milneru, itd. Igrači su spremniji da se trude i rade za Kloppa nego za onog egocentričnog bednog malog tiranina koji misli da se svet vrti oko njega, dakle užasno je niska lestvica u pitanju. 

 

Za dodatni Koltrejn Klop-hejt-trejn bih preporučio da pogleda neki od milion YT intervjua. Od kako je došao mislim da nema lokalnog medijskog personalitija koji mu nije postavio najimbecilnije pitanje na svetu - ono na temu fantastične, nezamislive, neprevaziđene atmosfere na Anfieldu, da li zna kako je to kad krene taj čuveni huk sa čuvene tribine, da li jedva čeka da to oseti i koliko jedva čeka da to oseti i sve tako :isuse: Pošto evidentno niko od njih nikad u životu nije pogledao nijednu utakmicu Dortmunda kod kuće. Ili Liverpula kod kuće. #transfer

 

Weenie sve si sam rekao (za bold), ali nemoj mesati zabe i babe, moj hejt za YNWA nije vezan za Klopa nego za debilne komentatore, vrati par postova u nazad pa proveri.

 

Usput dodjoh da ti okacim statistiku Boga fudabal, ne znam da li si obavesten ali trenutno je najbolji "cistac" lige sa 5.3 taklova™ po tekmi.

 

 

Био би се наш саксофониста се ногама у доњи део леђа да Клопара заменио Луја на крају сезоне. Овако кисело грожђе.

 

Samo sam cekao kad ce neko posegnuti za kiselim grozdjem. Obzirom kako LVG kida zivce, uspavljuje i iritira i 1 Milorad Kosanovic mi dodje kao kiselo grozdje.

Ipak i ovako i onako mi™ u vrhu, ne smem ni da zamilsim sta bi SAF radio sa ovim igracima.

Link to comment

Arsenal je juce ostao bez Koscielnyja, Cazorle i Alexisa. Ovaj zadnji ce biti u autu bar 2-3 sedmice iako on sam tvrdi da je to bio samo udarac.

 

I, da, jebem te, Arsene, sto nisi doveo kostolomce vec 10 godina. Juce Bennet baca Alexisa na kamere, sudija ne daje nikakav karton. Krajnje je vrijeme da uputis igrace kako Ingerland hoce da igra fudbal: "Flamini, halanduj™ Arnautovica!" "Gabriele, slomi nogu na pet mjesta Diegu Costi ili nema bonusa za nastup." "Koscielny, ako Hazard ne zavrsi utakmicu na stakama, nikakav si covjek."

 

No dobro, star konj, novi trikovi...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...