Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jel spreman Kutinjo za danas?

nama ga ni na klupi :cry:

 

Mignolet, Clyne, Lovren, Skrtel, Moreno, Milner, Can, Ibe, Lallana, Firmino, Benteke.

 

rezerve: Henderson, Sturridge ...

Link to comment

E jebiga, a rekli su da mu nije ništa i da se odmah vraća na trening.

 

Nema ni Lucasa, znači Milner se vraća u sredinu? Odobravam, mada Ibe u startnoj...

Link to comment

Sere mi se vise od NWA i debilnih komentatora koji nemaju sta da kazu dok ide ta pesma :bee:

 

A gle Monka odusevljen, stoji u stavu mirno :isuse:

Ko tebe tera da se uključuješ u nultom minutu? Da ne propustiš pomen preminulom veteranu?
Link to comment

Ko tebe tera da se uključuješ u nultom minutu? Da ne propustiš pomen preminulom veteranu?

 

Mislio sam da je tekma u 5 a ne u 5:15. Ja sam navikao da gledam tekme od pocetka, ne znam za tebe.

Link to comment

Početak je kad sudija odsvira. 

 

Beda od prvog poluvremena, LFC imao snage za pola sata intenzivnog trčanja a posle čekao odmor. Firmino se ne vidi, Benteke se vidi samo u razgovoru sa sudijama, Milner očajan, Ibe kao Ibe, samo Can radi posao. Jedva čekam da engleski stručnjaci naseru kako je nedostajao Lucas da bi se nešto uradilo...

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Kako Arsenal igra odbranu... :mellow: Gabriel još nije svario postavljanje, dotad će svaka ofsajd-zamka biti pola gola. Norwich je komotno mogao povesti prije poluvremena.

 

Valjda će u drugom poluvremenu to izgledati bolje.

Link to comment

Sve lici na to da ce se zaliti za onom stativom iz 9-og minuta. Da, Can jedini na nivou i Lovro :)

 

Neka izmena, mozda penal da nam svirnu. Samo malo da se krene od te sredine ka gore.

Link to comment

Ne pominjimi tu stativu molim te... Ibe i njegova bolesna želja da se zove Rahim Sterling. Neću da šutnem kad mogu, bolje da zadriblam u punom trku iii... ode lopta u 3PM. Dirk Kuyt je isto tako kontrolisao loptu ali je zato bio svestan svojih kvaliteta, nije fantazirao da je Ronaldo. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...