Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lomite preko kolena sekto, jel vam ikad palo na pamet da se svaki problem može rešiti ulaganjem još 300 miliona u zimskom prelaznom roku?

Edited by Ruxin
Link to comment

Zadnji napad - lagana setnja kao da imamo jos pet minuta. Opet smo propustili priliku da budemo sami na tabeli i to pred seriju laksih utakmica.

Nema ovaj tim pobednicki duh, gresi se kod najprostijih dodavanja. Nema tu ni kvaliteta na nekim pozicijama doduse, ali mislim da je pre do drugih stvari. I sto je najgore, verujem da bi barem nekoliko igraca igralo mnogo bolje da nije LVG-a.

 

Ovo sto mi igramo je nista.

Edited by Giggsy
Link to comment

Nema sile da neko dolaskom u Van Galove šake ne zaboravi i to što je znao lopte. Kud on prodje tu više trava ne raste.

Odlican je LvG. Igrao je finale LS sa Bajernom i imao u timu Kontenta, Demikelisa, v Bujtena, Pranjica, Olica... :D

Edited by Ugo
Link to comment

Meni ovaj app odlično radi posao bez proxy zajebancija. Samo taj MOTD na BBC One gledam pa ne znam kakvi su ostali kanali, ali taj ide bez greške.

 

jel ima isti za Win8? i kada beše MOTD, u 11 po našem?

Link to comment

Steta sto je RvN-u rekord uzela rasisticka pizda Vardy, ali dobro, sad kad Nosati Van Basten uglavi 12 zaredom, svemir ce biti u balansu.

 

Steta za onu sansu Ulloe, Mahrez je fenomenalno odigrao napad.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...