Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovo su trenuci utakmice kada bi SAF ustao i urlao pored terena, a mi imamo ovog koji cuti kao mula dok se raspadamo

Jebo ga ko ga doveo

 

Preteko me Coltrane

Edited by Giggsy
Link to comment

Trener za prosli milenijum. Svaki dan sa njim na klupi je gubljenje vremena, Anceloti je slobodan jos koji mesec, nece biti opcija posle.

 

A Vardy je drupac nevidjeni, prvo sto kod gola kao pokazuje na sebe - ja ja ja sam rekorder, kao da niko nije zasluzan za to sem njega, pa onda i ovo gazenje De Gee i jos ga napusava. Jebo ga njegov rekord, povlacim cestitku iznad.

 

:lol:

Edited by ducca
Link to comment

Shvajni i Kerik ne mogu zajedno ni minuta-napisao sam prvi put kad su igrali skupa, ponavljam svaki put, pa mi nije tesko da napisem jos jednom.

 

Prelsikana impotentna vezna linija kao protiv Arsenala i tada je Shnajderlin ostao na klupi a gore pomenuta dvojica bili pogubljeni sve vreme.

Zalosno je da ne moze da se napravi nijedna sansa, nijedan izgradjen napad i to protiv ekipe koja je postala sinonim za busnu odbranu, tim kome je trener obecavao da ih izvodi na picu za prvi clean sheet .

 

 

edit: I ne znam cemu ovo eksperimentisanje kad Smoling i Mekner mogu da igraju stopere a Darmian i Blind bekove ili Smoling i Blind stoperi a Darmian i Jang bekovi. Cemu non-stop tumbanje u svmi linijama?

Edited by John Coltrane
Link to comment

Ali na sta lice nasi napadi. Lopta u krug oko sesnaesterca po nekoliko puta i onda po pravilu zavrsi kod Younga koji ne moze da uradi nista

Jedino sto smo uradili po toj strani bilo je kada je Martial uzeo loptu i probio, a ovaj stajao i gledao

Link to comment

Ali na sta lice nasi napadi. Lopta u krug oko sesnaesterca po nekoliko puta i onda po pravilu zavrsi kod Younga koji ne moze da uradi nista

Jedino sto smo uradili po toj strani bilo je kada je Martial uzeo loptu i probio, a ovaj stajao i gledao

Dobro, Young je cntrirao za korner iz kog smo dali gol. :D Ali ako nesto ne promenimo gubimo 90%

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...