Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Mančesterska deca propadaju kako bi igrali skupo plaćeni francuski tinejdžeri koji zabiju jednom u tri tekme :fantom:

 

Mančesterska deca igraju, thank you very much. Ovim iz Staforda je malo duži put do prvog tima  :fantom:

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Лепо. :)

 

Био сам у Брајтону пар пута, није незанимљив градић. Портсмут је у близини, има једна линија градског буса која уз обалу иде до тамо и до пропасти тог клуба није било неке нарочите потребе да и Брајтон нешто цвета. Али, пропаст Портсмута и нови стадион Брајтона су окренули ситуацију наглавачке. Кул би било да уђу у ПЛ, знам неколико локалаца који би се баш снажно томе обрадовали. Занимљиво, сви су навијачи Арсенала.

Link to comment

Ма, Вилсон за Вилсона, него нису изгубили ниједну утакмицу од почетка првенства. Ја их гледао први пут сада за викенд када није било ПЛ преноса у уобичајеном термину и извукли се против Брнлија. А центарфор им опет Бобишка Замора :Hail:

Link to comment

Да, он им је подигао стадион.

 

Замисли разговор који би у ложи водили он и Вест Хемови порнићари, ако уђу у ПЛ. :lol: Или ако ми испаднемо. :(

Link to comment

Vec je bila sprdnja (mislim proslo kolo) oko umora i toga kako Klop gleda na umor. U fazonu vi niste umorni dok vam to neko drugi ne kaze i onda vas on sugestijom ubedi da ste u stvari umorni. Dakle kod Klopa nema umora.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...