Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Čak je i juče protiv nesrećnog Watforda vadio neke šuteve koje bi Romero i ostali Valdezi opušteno primali, a radi to skoro u svakom kolu.

 

Onaj odbitak juce koji je izvadio iz levog ugla bi stigao retko ko. Neverovatno koliko nam znaci

A kad se setim samo kojekakvih komentara kada je dolazio...

Link to comment

Spurse kada krene (a njihove protivnike stane) igraju stvarno lepo. Problem je što su, dok ih nije krenulo, vraćali loptu unazad više nego prosečna toloekipa.

 

Bilo bi lepo da uhvate 4. mesto ove godine i probaju da jednom overe tu CL. O Pochetinu nemam neko preuzvišeno mišljenje ali svaka mu čast na forsiranju Allija od početka sezone. Mladac izrasta u ozbiljnog igrača.

Link to comment

Spurse kada krene (a njihove protivnike stane) igraju stvarno lepo. Problem je što su, dok ih nije krenulo, vraćali loptu unazad više nego prosečna toloekipa.

 

Bilo bi lepo da uhvate 4. mesto ove godine i probaju da jednom overe tu CL. O Pochetinu nemam neko preuzvišeno mišljenje ali svaka mu čast na forsiranju Allija od početka sezone. Mladac izrasta u ozbiljnog igrača.

 

Igrala se CL na WHL. I to do 1/4 finala, sa sve Arijem na klupi

Link to comment

Inter vodio Rafa. Procenio da Maicon može sam da zaustavi Bale-a i da ne mora da se udvaja. Bale dao 3 gola u Milanu.

Ja sam sa te utakmice upamtio jednog momka kojeg sam htio da Arsene dovede.

 

Liverpuldjani ga danas zovu Kuki.

Link to comment

Kad pomenu Weeniea sve hocu nesto da ga pitam. Nisam pomno gledao tekmu, pa me zanima kako je igrao L.Leiva?

Убија. Нисам његов љубитељ, али је један од кључних играча.

Link to comment

Вини, где си бре тебра? Уживаш ли?

 

U čemu, u podršci Pereza Benitezu? :unsure: Onako.

 

Coltrane, vodi ga kući čim se vrati Henderson.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...