Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Kako nemilosrdno disuje Živković Leicester, dva puta nabraja ko bi mogao da se umeša u borbu za titulu i zajebe Mančestere odnosno Arsenal, čak LFC i Spurse navodi a lidera na tabeli ne :D

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Odlično odrađen posao, kad se Brazilcima igra Liverpool je više nego gledljiv.

 

Sta mu znaci ova izmena na 4:1?!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ne znam ali verovatno hrabrost lucidnost šarm seksipil i još malo hrabrosti :-\ Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Za sledeći vikend imamo™ nerešivu enigmu - kako pobediti Leicester :D

 

Ne, stvarno, red bi bio da konačno počnu da se kreču ka svojim prirodnim staništima  :happy:

Link to comment

Sledece nedelje dobijamo Leicester, preuzimamo prvo mesto i tu ostajemo dugo, dugo...

 

zavisi ko bude igrao. povrede su ridiculous, a biće samo dva dana pauze posle PSV-a. Nije nemoguće ali biće zajebano. Premda, naravno, veoma bih voleo da im se "odužimo" za ono od prošle godine.

Link to comment

Uzima Utd titulu. FuSballgott - faktor :).

'naš šta, pravi gluposti ponekad i vidi se da je, jbg, over the hill, ali u svaki duel ulazi sa 110%, ponekad izvede potpuno neverovatan pas i stiže gde god teoretski može. Danas su realno on i smalling na čistu volju izvukli.

Link to comment

Nešto gledam tabelu. Leicester ima dosta teških utakmica pred sobom, ali mogli bi, uz malo sreće, u meč sa Unitedom kod kuće ući kao prvoplasirani (mi™ idemo kod Pulisa, City dočekuje Liverpool).

Wenger i Pellegrini ne mogu protiv mojih moci nista.

Link to comment

Zaboravih...

 

Murinjo :Hail:

jos nesto si zaboravio:  "Klopp uzeo 3 boda vise od ocekivanog" :P

 

rekoh ja da mi je osecaj dobar, kao sto je proslo kolo bio los. Izasli smo iz onih 7 teskih gostovanja sa vise osvojenih bodova u gostima nego kuci :isuse:

Link to comment

zavisi ko bude igrao. povrede su ridiculous, a biće samo dva dana pauze posle PSV-a. Nije nemoguće ali biće zajebano. Premda, naravno, veoma bih voleo da im se "odužimo" za ono od prošle godine.

 

Bice zajebano, ali ovo danas bi moralo da se iskoristi. Ako dobijemo i sledece nedelje, otvara nam se raspored do kraja decembra u kojem bismo mogli da napravimo seriju.

ZA PSV se valjda vracaju Rooney i mozda i Fellaini, bice koliko-toliko laksa situacija

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...