Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

S tim sto je jedino izostanak Martiala pravi hendikep. I to ogroman. Runija ce zameniti Herera na 10 ali pitanje spica je jebeno. Wilson je Rebictm, ne znam u kakvom je stanju taj Depay... Takodje LVG rekao kako je Runi bolestan ali nije ga 100% iskljucio. Takodje i za Martiala je rekao da mozda postoji sansa i za njega mada verovatno ne. Igrao je on vec ovakve igrice, ne bi me nista iznenadilo.

Link to comment

Valensija out 5meseci, pre par dana operisan. Sto se ostalih tice, Fela ionako sluzi samo za "plan B", Runi daje golove samo za repku, a izostanak Marsiala se nece osetiti obzirom da on i ne igra na svojoj poziciji i najveci impact ima u odbrani leve strane.

Dakle jedino me brine sto nema Kerika i sto ce Svajni da rikne u 50minutu.

Link to comment

E do kurca, najveci problem izostanak Karika :isuse: Taj "debeli" Svajni i u nultoj formi moze vise trcati od Karika i podeliti manje pogresnih pasova. Pomiri se s tim da je Karika gotov i da ce ako da bog u junu leteti u neki Sunderland ili WBA na dovrsetak karijere. 

Link to comment

De Gea; Young, Jones, Smalling, Blind; Schneiderlin, Schweinsteiger; Mata, Herrera, Lingard; Memphis.

 

A klupa nikad seksija- Romero, Rojo, McNair, Darmian, Goss, Pereira, Rashford.

 

Son Gosa bih voleo da vidim na terenu, onomad je cinio cuda u U21.

Link to comment

Herrera...jbmt zivot. Ne znam da li cemo uspeti da izdrzimo sa ovim timom, mada ovi koliko sam do sada video bas veze nemaju, al nikad se ne zna, Cenaim da ce nas ponovo DDG spasavati nekim sumanutim odbranama pred kraj

Link to comment

Bitno je da klupa moze da ponudi 1 kvalitetu™, vidis da je Lingard resio prosli mec sa VBA, Memfis danas zabio.

Evo i sad lepo saradjuju, steta sto Lingard nije golom odmah oladio Votford.

 

Sem Chelskija, krajem decembra, sve derbije smo pregrmeli (City, Arsenal, Live, Totte, Everton, S'oton). Dovucicemo se do januara na vrhu tabele, a onda, sto bi rekao Ruxin, da se Glejzeri odrese za jos jedno 200mil£ :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...