Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa ne hvalite se da je Markec zabio™?! A na tribinama dominira transaprent <3 LUCAS <3

Не пратиш на часу.[emoji35]

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Jutros citam da je PSG spreman da plati 60M€ za Lacazette-a. To znaci da bi pustio Cavania u MU i pokupio Di Mariu usput.

Ne znam sta da mislim. Cavani mi se nije dojmio ali nisam siguran da Lacazette moze biti puno bolji, gori ne moze nikako to je sigurno.

 

Rabiot je u pregovorima sa WH.

Edited by borris_
Link to comment

Promasio je ihoho zicera i to u najvaznijim utakmicama. Nadavao se golova protiv pacerskih ekipa. Stalno trazio da igra centralnog napadaca i tu je uvjek bio najgori.

Ne kazem da je los, bori se na svim stranama terena ali nije top napadac kakav nama treba. 

 

Taman za vas. :D

Link to comment

Posaljte ga nama, ali nemojte da kukate kad vas izbusi u Ligi prvaka. :p

 

Motta vam ode izgleda nazad u Inter, cudi me da njega niko iz PL-a nije uzeo na godinu dana.

Link to comment

MU ima prednost radi Di Marie. Vi nemate interesantne igrace  -_-

 

PL kupuje samo fensi igrace.

 

Motta je ozbiljan igrac i nije interesantan PL-u.

Link to comment

Promasio je ihoho zicera i to u najvaznijim utakmicama. Nadavao se golova protiv pacerskih ekipa. Stalno trazio da igra centralnog napadaca i tu je uvjek bio najgori.

Ne kazem da je los, bori se na svim stranama terena ali nije top napadac kakav nama treba. 

 

Taman za vas. :D

 

Naravno da treba da igra centralnog napadaca, sigurno ne treba da igra krilnog, uopste nema predispozicije za tu poziciju.

Link to comment

Pa nije pokazao da ima vise predispozicija da igra centralnog. Trebali bi pogledati koliko je postigao golova kao krilni i kao centralni napadac. 

Link to comment

Pa koliko je puta igrao kao centralni? Samo kad Ibra ne igra. Jbg, utice to i na formu. Covek je razvaljivao u Napoliju kao centralni, a uopste nema taj korak i dribling potreban za krilo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...