Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Zato su skoro svi ostali razvalili, a i ne znam čemu pominjanje Sona koji je igrao 15 minuta

 

Pa nakon što je Son ušao počeo je raspad. 2-3 lopte je izgubio na sredini terena i otvarao priliku Arsenalu za ono u čemu su najbolji. Nije ni njegova samo krivica. Dembele je ostao bez snage, kao i Eriksen, a Mason je kasno ušao umesto Alija koji je takodje umro. Ali to je problem kratke klupe. Arsenal je mogao da to iskoristi i da dobije utakmicu.

Edited by Mercuzzio
Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni Eriksen najslabiji danas kod Pevaca (pricam do 75. minuta dok je Tott igrao). Stalno neko palamudjenje i nekonkretnost sa loptom u relativno dobrim pozicijama u kojima je primao loptu. Spor i bezidejan. 

Link to comment

Mene čudi da Tottenham niko ne spominje u kontekstu borbe za naslov. Imaju vrhunskog golmana, Tobyja koji je jedan od najboljih stopera lige, Alli i Dembele su energična osovina na sredini terena, Eriksen je majstor, a Kane je vrhunski špic. To je odlična kičma ekipe.

 

Od nabrojanih, jedino su Eriksen i Lloris stvarno vrhunski igrači. Za naslov™ su konkurentni isto kao što je Leicester konkurentan (minus 4 boda).

Link to comment

Od nabrojanih, jedino su Eriksen i Lloris stvarno vrhunski igrači. Za naslov™ su konkurentni isto kao što je Leicester konkurentan (minus 4 boda).

 

Šta fali Kaneu i Tobyju? Kane je bolji od svih špiceva, npr., Uniteda, a Toby bi igrao u svakoj odbrani u ligi.

 

 

EDIT: Zaboravio sam se zahvaliti Miralemu za onu odbranu Sterlingovog šuta danas. Hvala. :)

Edited by ArleKino
Link to comment

Mene čudi da Tottenham niko ne spominje u kontekstu borbe za naslov. Imaju vrhunskog golmana, Tobyja koji je jedan od najboljih stopera lige, Alli i Dembele su energična osovina na sredini terena, Eriksen je majstor, a Kane je vrhunski špic. To je odlična kičma ekipe.

 

Pa fali iskustva i klupa. Ovaj tim da ostane sledeće godine uz korisnog backup napadača i zadnjeg veznog minimum ranga Schneiderlin i može se razmišljati o više od 4. mesta. Ove sezone 4. mesto premija i da molimo boga da se Mourinho ne povampiri sa Chelsea i bude 10 a uzme LŠ.

Link to comment

Šta fali Kaneu i Tobyju? Kane je bolji od svih špiceva, npr., Uniteda, a Toby bi igrao u svakoj odbrani u ligi.

 

Kane je Englez, znači u realnosti mu skineš jedno 30% od kvaliteta koji mu se učitava. Nije loš, daleko od toga, ali suludo je postavljati igraču sa tako malo iskustva prošlu sezonu kao nekakav standard koji se sad svake godine očekuje. Pritom, ne znam ko bi njega trebalo da odmeni sa klupe, Korejac? :unsure:

 

Alderweireld je jedno od nesuđenih Rodgersovih pojačanja, trudio sam se da verujem u glasine iz sve snage ali džabe. Dembele mi je takođe neprežaljen Fulhamov dominator, ali jedan od onih koji na dve odlične utakmice obično nadoveže pet jedva prosečnih.

Link to comment

Sa druge strane možete do LŠ i preko LE :fantom:

 

Realno mislim da su Totnamu veće šanse da eventualno osvoji LE nego Chelsea LŠ, kad smo već kod tih scenarija...

Jednom nas je već Chelsea izjebao tako sa Di Matteom 

Link to comment

Kane je Englez, znači u realnosti mu skineš jedno 30% od kvaliteta koji mu se učitava. Nije loš, daleko od toga, ali suludo je postavljati igraču sa tako malo iskustva prošlu sezonu kao nekakav standard koji se sad svake godine očekuje. Pritom, ne znam ko bi njega trebalo da odmeni sa klupe, Korejac? :unsure:

Alderweireld je jedno od nesuđenih Rodgersovih pojačanja, trudio sam se da verujem u glasine iz sve snage ali džabe. Dembele mi je takođe neprežaljen Fulhamov dominator, ali jedan od onih koji na dve odlične utakmice obično nadoveže pet jedva prosečnih.

 

Mislim da Korejac nije tako loš igrač. Danas je ušao u momentu kad je Tottenham bio leđima uza zid™.

 

Razumijem da kod tebe postoji skepsa prema engleskim špicevima u ranim dvadesetima, ali Kane nije Carroll. :P Odlično se kreće, ima odličnu šutersku tehniku, nije mu problem izvući se na krilo ili u sredinu terena da učestvuje u kreiranju napada.

 

Po meni, najveći problem Tottenhama su bekovi. Fizikalije su tu, ali mozak i koncentracija im nisu jača strana.

Link to comment

Niko nije kao Carroll -_- Koliki je ono utakmica bez gola vezao Kane, sve igrajući oko 90 minuta?

 

Nemam ništa protiv Sona, to koliko sam ga gledao OK mi je delovao, ali neozbiljno je da tim ima ukupno dva napadača u postavi. Ko bi trebalo da im je treći, neko dete?

Link to comment

Niko nije kao Carroll -_- Koliki je ono utakmica bez gola vezao Kane, sve igrajući oko 90 minuta?

 

Nemam ništa protiv Sona, to koliko sam ga gledao OK mi je delovao, ali neozbiljno je da tim ima ukupno dva napadača u postavi. Ko bi trebalo da im je treći, neko dete?

 

Son nije ni napadač. Više neko ofanzivno krilo. Jedino Njie uz Kane-a neko ko može da igra napadača.

Link to comment

Niko nije kao Carroll -_- Koliki je ono utakmica bez gola vezao Kane, sve igrajući oko 90 minuta?

 

Nemam ništa protiv Sona, to koliko sam ga gledao OK mi je delovao, ali neozbiljno je da tim ima ukupno dva napadača u postavi. Ko bi trebalo da im je treći, neko dete?

 

Ne znam, ali znam da niko nije dao više golova od njega u Premiershipu u 2015.godini (22, Agüero ga prati sa 18). Prilično konstantno. Da ne pričam o tome da je zabijao i protiv Mourinhovog Chelsea dok je to još bio hipsterluk, i protiv Cityja, i protiv Arsenala.

 

 

 

 

Nešto gledam tabelu. Leicester ima dosta teških utakmica pred sobom, ali mogli bi, uz malo sreće, u meč sa Unitedom kod kuće ući kao prvoplasirani (mi™ idemo kod Pulisa, City dočekuje Liverpool).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...