Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Palace dobio više nego zasluženo, Klopp može samo da ih gleda kako vrše presing u 92. minutu i pita se zašto njegovi nisu sposobni tako da trče. Realno je zasrao izmenom i prelazom na 4-1-4-1, Zaha i Bolasie su počeli da beže po krilima kako su hteli, mada imam osećaj da bi gol primili i sa Canom na terenu.

 

Ofanzivno strava i užas i Jordon Ibe :isuse:

Link to comment

Samo je Totenhemov urođeni luzeraj spasao Arsenal.

 

Ozil igra odlično u podlednje vreme, btw.

 

 

+1.

 

S tim što je ovo Totenhem odigrao brutalno dobro, možda najbolja ekipa koja je došla na Emirates ove sezone

Link to comment

Samo je Totenhemov urođeni luzeraj spasao Arsenal.

 

Ozil igra odlično u podlednje vreme, btw.

da ali je sancez van forme.

 

povrede su skratile rotaciju. bice zajebano nekoliko narednih tekmi.

Link to comment

jebote, kad vas covek cita jasno je da je premier liga za klasu gora od jsl

 

+1 Realno su smorili za medalju.

 

Arsenal je odigrao grozno, užasno, negledljivo, jebeno retardirano prvo poluvrijeme. Cazorla je bio igrač manje na terenu. Bio je užasan i u Minhenu, a danas je bio tek malo pokretljiviji od čunja za trening. Tottenham odličan, pokretljiv, opasan.

 

U drugom poluvremenu dvije odlične izmjene Wengera koje je izvukao odnekud iz guzice jer nije imao koga drugog ubaciti obzirom da su Bellerin, Ramsey, Ox, Walcott, Wilshere, Welbeck i Rosicky u outu. Praktično, šest igrača koji bi unaprijedili ofanzivu. Arsenal nije imao sreće, Giroudovi šutevi bi neki drugi dan ušli u gol. Dva od tri najbolja golmana lige su bila u svom elementu, zato je i završilo neriješeno.

 

Özil je uvjerljivo najbolji igrač lige u ovom momentu. 10.asistenciju je upisao danas, a da je Giroud odnio glavu kod vulkanizera na balans, vjerovatno bi ih imao 12-13.

Link to comment

Samo je Totenhemov urođeni luzeraj spasao Arsenal.

 

Meni bilo čudno i kako je Tottenham onoliko izdržao. Dier očajan, Son pogubljen skroz, Lamela je u odnosu na njega delovao kao koristan igrač.

Link to comment

Ni meni, Lucas nije stizao sam ništa da pomogne. Ali bitno je da Ljiljana opet skupi 90 minuta ničega.

Glupo je pricati sad, ali sam imao los osecaj u vezi ovog meca, zato i napisah pre pocetka strepnja.

 

A izmena, bas sam se iznenadio, jer ovi nisu bili bez ambicija napred i sto napisa duvalo je samo tako. Valjda ga je zelja za pobedom povukla za tom promenom. Naucice! Bilo je prilika za 2-1 narocito ona Bentekeova i jbga. Nisam bas najzadovoljniji sa ovih 7 meceva, ima dosta povreda, ali mislim da moze bolje.

Link to comment

Meni bilo čudno i kako je Tottenham onoliko izdržao. Dier očajan, Son pogubljen skroz, Lamela je u odnosu na njega delovao kao koristan igrač.

 

Zato su skoro svi ostali razvalili, a i ne znam čemu pominjanje Sona koji je igrao 15 minuta

Link to comment

povrede su skratile rotaciju. bice zajebano nekoliko narednih tekmi.

 

Ne bi trebalo biti. Sad ide reprezentativna pauza, a za West Brom bi se trebali vratiti Rambo, Ox i Bellerin. To je odmah druga priča.

 

 

 

Mene čudi da Tottenham niko ne spominje u kontekstu borbe za naslov. Imaju vrhunskog golmana, Tobyja koji je jedan od najboljih stopera lige, Alli i Dembele su energična osovina na sredini terena, Eriksen je majstor, a Kane je vrhunski špic. To je odlična kičma ekipe.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...