Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

ozbiljna dominacija, brendan blista od srece i zadovoljstva.

dali smo dva gola glavom iz prekida :Hail:  to sve govori o kvalitetivisini protivnika

nego ima li nekog, ko je malo vise pratio inter minule sezone, da mi rece kakav je medel kad je lopta u nogama njegovog tima? vredi li stogod?

Edited by cvrlle
Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nisam gledao, video highlights. Deluje da bi kršni Thai štoperi bili korisna investicija ako bi nekako mogli da se plasiraju u protivničke timove - maestralno brane kornere.

 

Rodgers deluje usamljeno bez pašenoga prijatelja Kolina Paskoa na klupi, ali jebiga, morao je neko da bude žrtvovan za viši vilj.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

CBs su pitanje svih pitanja. Rojo, Jones i Smalling nije nikako dovoljno dobro. Sto se mene tice to je sada 1 must

 

Apsolutno. S tim da cu ja opet da tupim da moramo uzeti i napadaca, ali bez njega se u prvoj postavi i moze, ali bez CB-a koji bi odmah zauzeo mesto jednog stopera nikako.

Sto je najgore, nije da se SAF nije trudio da u amanet ostavi nekog pozadi, za razliku od veznjaka, ali dzaba. Jones i Smalling to nisu jos potvrdili (plus se Jones povredjuje konstantno), Rafael isto tako i vec je prezaljen, Fabio je odavno otisao, a u Evansa odavno ne veruje nijedan navijac na svetu.

Otamendi mi se nikako ne dopada kao ozbiljno resenje

Link to comment

opet, danas i dalje jako tesko naci odlicnog CB-a, koji hoce da dodje, koga mozemo da kupimo i klub hoce da ga pusti...

 

weenie - :D

Edited by MancMellow
Link to comment

opet, danas i dalje jako tesko naci odlicnog CB-a, koji hoce da dodje, koga mozemo da kupimo i klub hoce da ga pusti...

 

 

 

 

Rešenje se samo nameće:

Dejan-Lovren.png

Коначно:

43a1b36c-dc6f-4f54-ad22-e6d879e10fe9-206

Link to comment

Postoji sansa da Sterling uspije u Cityju, ali to ovisi o Agüeru. Ako uspije naci sa njim istu hemiju™ kao i sa Suarezom, onda mozda i ne bude tragikomicni junak.

Link to comment

Цврле одакле ти ово за Медела? Био би за Ливерпул озбиљно побољшање на тој позицији.

Link to comment

Kako misliš da išta marketinški donese ako bude bio bust? Koliko je SWP doneo Čelsiju?

 

Pa sto mora da bude bust? Verovatno ce se isplatiti na ovaj ili onaj nacin ako bude iole pristojan. Naravno, mozda gresim...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...