Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Treba imati na umu sa Sem nije nijednom ispao iz PL, a vodio je 6 razlicitih timova.

Abramovicha bi to moglo jako zanimati. :fantom:

 

Realno, ispadanje Sunderlanda je long overdue, isto vazi i za smarace iz Birmingema. Za trece mjesto ima vise kandidata, Bournemouth zbog sakatosti ozljedama izgleda kao treci davljenik.

Link to comment

:lol::Hail:

 

Poređenja radi, od Rodgersa smo gledali snimak sa treninga u kom napušava Sterlinga što mu je rekao "steady", šta ti meni "steady", mora da se sluša kad ja pričam, ne, jesi rekao, znam da si rekao, nemoj sad da me lažeš, rekao si "steady", dobro sam te čuo da si rekao, jesi, rekao si...

 

Onom smetalo što ga deca verbalno ne poštuju, a ovom smeta što ne dodaju precizno.

Link to comment

:lol::Hail:

 

Poređenja radi, od Rodgersa smo gledali snimak sa treninga u kom napušava Sterlinga što mu je rekao "steady", šta ti meni "steady", mora da se sluša kad ja pričam, ne, jesi rekao, znam da si rekao, nemoj sad da me lažeš, rekao si "steady", dobro sam te čuo da si rekao, jesi, rekao si...

 

Onom smetalo što ga deca verbalno ne poštuju, a ovom smeta što ne dodaju precizno.

Svašta će još Kloppu da smeta, što se Ibeu, Origiju i sličnima neće dopadati...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...