Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Video Carrollov dribling na golaut liniji, tu je negde sa Hartovom odbranom. Repstativna forma.

 

Edit: Mitrara je ipak pobedio maestralnim pokušajem da iznudi crveni karton :D

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

битан је позешн :fantom:

 

Ic a proces.

 

 

 

Inace, portugalski mediji spekuilisu da je Murinjo odsvirao svoje i da postoji klauzula u ugovoru po kojoj u slucaju otkaza biva isplacen za godisnju platu (9,5 miliona) sto je Roman vise nego spreman da ispljune.

 

 

Takodzer:

 

Uf, 47:24... Opet sudije  :(

 

 

“We are winning 1-0 and there is two minutes of injury time. We conceded a goal a goal after two minutes and 35 seconds of injury time and what happened in the second half was a consequence of that crucial moment.”

 

Edited by ducca
Link to comment

pa ok, najbtniji su bodovi, ali je fenomen i govori da ili je taktika takva da ne dopušta nikakvo preuzimanje rizika, ili su napadači, a najviše CF propast. A ono što imammo je kombinacija ta dva. Svi smo (a verujem  da je na početku sezone i LVG bio sličnog mišljenja) znali da je Rooney over the hill u smislu karijere, ali ovakvu kataklizmu mislim da niko nije očekivao. On više ne ume da primi loptu, bukvalno.

 

Ne cudi, posle meltdowna Falcaa i Di Marije, pokazuje se da to nije bilo slucajno. Skols je potpuno u pravu, kod njega Van Nistelroj ne bi znao gde tera.

Link to comment

Ne cudi, posle meltdowna Falcaa i Di Marije, pokazuje se da to nije bilo slucajno. Skols je potpuno u pravu, kod njega Van Nistelroj ne bi znao gde tera.

 

Falcao ne vidim da nesto briljira ni sada. On je gotov. Jeste fora u tome da out and out strikers u njegovom sistemu nemaju zahvalno mesto. No - Rooney se ipak s vremena na vreme nadje i u sansi i u sesnaestercu u situaciji gde moze nekom lepo da doda ili proigra i uzasan je. To vec nema veze sa LvG. Zato i kazem - kombinacija. Mislim izrazito mi se ne svidja ono sto igramo, ali sve dok smo pri vrhu necu mnoooogo da kukam. Pobede protiv CSKA i West Broma bi mnogo znacile

Link to comment

Ispadanje iz forme moze imati veze s trenerom i sistemom. Onda dolazi i pad samopouzdanja, nesigurnost, gubitak osecaja i ta cela downward spirala indirektno moze da ima veze sa menadzerom.

Link to comment

Moze, ali pricamo o igracu koji takvog (visokog) profila i toliko placen da takvi elementarni problemi ne smeju da mu se desavaju. 

 

Ali svejedno, mislim da se njegova karijera u Unitedu priblizava kraju, vec dugo on nije ni senka onog igraca sto je bio.

Edited by MancMellow
Link to comment

Znam, ali sta je po tebi verovatnije, da je naprasno zaboravio kako da igra fudbal, i to osnovne stvari kao sto je prijem lopte, ili da je stvar malo komplikovanija od toga. Mislim, nije da nismo videli iznova i iznova kako neki top class igraci nemaju pojma nakon promene sredine, a neki od njih budu trajno gotovi. Mind-body system je delikatna stvar, ljudi nisu roboti...

Edited by IndridCold
Link to comment

pa ok, najbtniji su bodovi, ali je fenomen i govori da ili je taktika takva da ne dopušta nikakvo preuzimanje rizika, ili su napadači, a najviše CF propast. A ono što imammo je kombinacija ta dva. Svi smo (a verujem  da je na početku sezone i LVG bio sličnog mišljenja) znali da je Rooney over the hill u smislu karijere, ali ovakvu kataklizmu mislim da niko nije očekivao. On više ne ume da primi loptu, bukvalno. 

 

Ovakvoj statistici verujem doprinosi i što Martial i Depay više vole da se ušetaju u gol nego da šutiraju čim se nađu u prilici.

Link to comment

Ovakvoj statistici verujem doprinosi i što Martial i Depay više vole da se ušetaju u gol nego da šutiraju čim se nađu u prilici.

 

Matial ne nalazi prostor jer jedva da ima pomoć, još mora da bude i plejmejker. Depaj šutira i kad ne treba, njega baš treba prevaspitati oko čitanja igre u napadu. Samo najsvežiji primer: protiv Bora kontra 4 na 2, ovaj odapne očajan šut sa distance. 

Link to comment

@toni

 

ma...nije da se on ne trudi, krece se koliko moze, trazi loptu, sve je to u redu, ali jdnostavno...mislim ne znam, ja shvatam da neko ne moze da istrci sa godinama, ali kako se gubi taj first touch to mi je misterija, to bi sa godinama cak trebalo da bude i sve bolje, kao i "decision making"

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...