Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

U januaru, uoci utakmice Liverpool-Arsenal. Nadam se.

 

Joel Campbell :wub: Preorao teren danas, zabio gol...perfektan debi.

odavno je trebalo da dobije šansu, odličan igrač.

 

ovo je sezona u kojoj će izlapeli deda da podigne šampionski trofej na kraju. red je.

Link to comment

odavno je trebalo da dobije šansu, odličan igrač.

+1 Mene je odusevio na WC 2014.

 

Ne znam bas za titulu, ali vidjecemo. Cech radi fenomenalan posao na golu, Mesut ubiva sa asistencijama, Bellerin i Monreal zatvaraju bokove...

 

City je i dalje prvi favorit.

Link to comment

samo što manje mertezakera i sve će biti kako treba.

edit: arle

 

Realno, prespor je, kad Arsenal igra sa visokom zadnjom linijom, on je igrač manje. Onda kad Arsenal igra duboku odbranu (kao što će vjerovatno biti slučaj protiv Bayerna) dobro dođe njegova sposobnost čitanja igre, a u vazduhu mu malo ko može išta. Problem je ovo kad on i Koscielny love čovjeka u ofsajd na 50 metara od gola.

 

 

 

 

 

Ovo je samo za Ivu Petovića, 1 sumnjača™ u Bellerina. :D :P Mislim da je zadnji bek koji je bio ovako brz bio Roberto Carlos.

Link to comment

Ajoj, Gomis i Ayew :isuse:

 

Gomis je dao četiri gola u prve četiri utakmice, srušio United krajem augusta, a onda sam ga ja doveo u svoj Fantasy-tim. Danas sam doveo Payeta umjesto Walcotta.

Edited by ArleKino
Link to comment

Ovo je samo za Ivu Petovića, 1 sumnjača™ u Bellerina. :D :P Mislim da je zadnji bek koji je bio ovako brz bio Roberto Carlos.

 

Mladac je pakleno brz, ali moraš priznati da ume da zabaguje pozadi opasno.

 

Kakvi smo bili, nisam gledao utakmicu?

Link to comment

Mladac je pakleno brz, ali moraš priznati da ume da zabaguje pozadi opasno.

Kakvi smo bili, nisam gledao utakmicu?

Ma dobro, ipak mu je tek 20.

 

Prvo poluvrijeme Swansea puno bolji, Friend nas je izgleda postedio penala kod ruke Mertesackera nakon slobodnog udarca. Giroud zapucao odlicnu sansu, Bellerin spasio Gomisov siguran gol nakon sto su Per i Kos hvatali lika u ofsajd na centru.

 

U drugom Nosati Van Basten presjekao Labudove golom nakon kornera Oezila, poslije je sve islo lakse. Cech skinuo Sigurdssona kad je zatrebalo. Iwobi debitirao u sudijskoj nadoknadi.

Link to comment

битан је позешн :fantom:

 

pa ok, najbtniji su bodovi, ali je fenomen i govori da ili je taktika takva da ne dopušta nikakvo preuzimanje rizika, ili su napadači, a najviše CF propast. A ono što imammo je kombinacija ta dva. Svi smo (a verujem  da je na početku sezone i LVG bio sličnog mišljenja) znali da je Rooney over the hill u smislu karijere, ali ovakvu kataklizmu mislim da niko nije očekivao. On više ne ume da primi loptu, bukvalno. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...