Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sinoc to bi Pereira ili Lingard, u jednom finom slalomu od pola ka golu i pre nego naleti na poslednji bedem zutih zeli da odigra dupli pas sa Runijem koji stoji tacno na liniji 16m. Epilog naslucujete, lopta se odbija od Runija kao drveta umesto da je loptu servirao za paklen sut.

 

I ja se sve nadam i verujem, ali bas je duboko zaglibio. Mozda bi bilo lakse da je opet neki skandal u pitanju (kurve, lazne povrede, transfer). Tako bi bar mi imali neku nadu da ce on to prevazici i da ce se, kada se smire strasti, Runi biti stari mamojeb. Ali sve ovo je samo na terenu i nista van njega.

Gledajuci ga pre par nedelja rame uz rame sa Charltonom (kada je oborio rekord po broju golova za repku) sam razmisljao covece Runi vec ima 30 godina, a kao da je juce stigao iz Evertona, mali debeli zajapureni tinejdzer koji je zaduzio broj 8!!! I uspeo je da iza sebe ostavi Sirera, Ovena, Linekera...

I kao da je odradio svoje.

Link to comment

Pa on je prosao karijeru od 13-14 godina u PL. Toliko to i traje, osim ako si freak of nature kao Giggs. pa mozes da igras 17 godina u punoj snazi i jos pet, onako da te te stedljivo koriste. E Rooneyja sad treb da pocnu da umereno koriste, dobro su napisali u Guardianu. Mislim, Young je njegovo godiste, ali Youngove fizicke predispozicije i njegove su ko dupe i oko. 

 

edit: u stvari lupam, Giggs je igrao, sve zajedno 23 sezone, je bo te

Edited by MancMellow
Link to comment

 

Rooney, sve se nadam da ce da se pokrene i ponovo daje golove, ali nema nista od toga. Kako lopta dodje blizu njega, tako kao da se oko te lopte i njega oformi onaj hadron kolajder i dolazi do sudara cestica posle koga imam osecaj da balun moze da zavrsi i u zemunskom parku. Kad stane i namesti se onda jos uvek ume da potegne neki pas od 30-40m, ali ovako, u trku u napadu skoro pa neupotrebljiv. 

 

Ja se golovima ni ne nadam, samo da preda precizno pas i od njega dosta.

Link to comment

Liverpool manager Jurgen Klopp says he is full of respect for Chelsea boss Jose Mourinho.

"When I was in Germany, Mourinho and I sometimes sent messages. I have respect for his work. He's a nice guy," he adds.

"If you're not a journalist or a referee he can be a nice guy."

 

 

 

:lol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...