Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zaboravio sam čuvenog golmana Frederičija :Hail:

Jeste li znali da je Klopp za tri dana u Liverpulu izmenjao više automobila nego LFC trenera za poslednjih 11 godina :blink: Kaže bio je jedan Mercedes, jedan Audi... i valjda još pet komada, pošto je trenera bilo šest zaključno sa Klopom.

Link to comment

KOliko je Ibe limitiran igrač, meni je neverovatno da je on u jednom timu koji pretenduje na vrhe premire lige...

 

Čovek nema driblig, ne zna levu nogu da koristi, a igra neko jebeno krilo...

Link to comment

Muka mi je kad pomislim da će Origi da odigra 90 minuta i za vikend. Mrtav je da mrtvijeg nema kad god saigrači imaju loptu, ni ne pokušava da se otvori, da utrči negde, ništa. Dobro je probio kod gola, ali od tada ni da mrdne. 

 

Firmino i Teixeira solidni, ovo ostalo žali bože dva sata. U stvari, možda bi Firmino mogao da izigrava centarfora protiv Chelsea? Mada to bi značilo da Ljaljana ostaje u startnoj postavi...

Link to comment

Muka mi je kad pomislim da će Origi da odigra 90 minuta i za vikend. Mrtav je da mrtvijeg nema kad god saigrači imaju loptu, ni ne pokušava da se otvori, da utrči negde, ništa. Dobro je probio kod gola, ali od tada ni da mrdne. 

 

Firmino i Teixeira solidni, ovo ostalo žali bože dva sata. U stvari, možda bi Firmino mogao da izigrava centarfora protiv Chelsea? Mada to bi značilo da Ljaljana ostaje u startnoj postavi...

+1, samo, ko će njemu dati loptu? Lucas je za par minuta imao vuiše pokušaja proigravanja, nego cela ekipa...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...