Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Mnogo im znači...

 

Kako im je sudija usrao utakmicu, neverujem...

Upravo to. Aj penal i da se proguta ali onako im se usrati u zivot sa crvenim, odavno nije sudija tako direktno resio utakmicu (i to u korist losijeg tima). Desavale su se i desavaju se kriminalne greske, ali ova je direkt odlucila urakmicu. Mada pada mi na pamet i onaj Gabrielov crveni pre par nedelja...

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

kakav pokolj...i bukvalno (zbog povreda)

Costa je bar odigrao pola sata, Ox-Theo su isto istrčali, a evo Benteke se nekako povredio iako LFC tek sutra igra <_<

Link to comment

Costa je bar odigrao pola sata, Ox-Theo su isto istrčali, a evo Benteke se nekako povredio iako LFC tek sutra igra <_<

 

znači da se spremimo™ za sutra i mi™

Link to comment

Znaci, sjeme jebem osnivacu Liga-kupa. :isuse: U Minhenu nam ne gine petarda, a najebacemo ruzno i u Velsu.

 

Ode sezona u 10 minuta. Je l imamo pravo da vratimo Gnabrija ili Čubu? Je l igraju oni uopšte?

Link to comment

Skols? Pa on nije ni u prvih 50 veznih igraca Premijer Lige.

 

:isuse:

 

Mislim, siguran sam da se zajebavas, ali opet...

 

Jedan od najboljih veznjaka ne u PL, nego na svetu u svoje vreme.

Link to comment

Romero; Darmian, Smalling, Blind, Rojo; Carrick, Fellaini, Pereira; Lingard, Wilson, Memphis

 

Dusane otvaraj sampanj-nema Runija :rolf:

 

Ali kako fino zvuce ova deca u navali Pereira-Lingard-Vilson (NAPOKOOOOON Vilson u timu jbt)

Link to comment

Theo i Ox tri sedmice out. :isuse: Ode nam sezona u kurac. Prvo ce nas dobiti Labudovi, pa nas k'o Suarezov Liverpool ubiti Bayern i dokusuriti Mercuzzio.

 

@Ivo - Chuba je sinoc igrao za Hull, Gnabry nije dovoljno dobar za Pulisov ukus.

Edited by ArleKino
Link to comment

Romero; Darmian, Smalling, Blind, Rojo; Carrick, Fellaini, Pereira; Lingard, Wilson, Memphis

 

Dusane otvaraj sampanj-nema Runija :rolf:

 

Ali kako fino zvuce ova deca u navali Pereira-Lingard-Vilson (NAPOKOOOOON Vilson u timu jbt)

 

Sve super, samo sto ja ne bih rizikovao Smallinga za ovaj meč. Mogao je Jones lepo (ako nije ponovo dobio neko od povreda koje samo on dobija)

Link to comment

Bogdan, Clyne, Toure©, Lovren, Randall, Allen, Brannagan, Teixeira, Ibe, Firmino, Origi :Hail:

 

Kloppu se baš ne žuri do te prve pobede. Čuva je za Chelsea...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...