Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Retko dosadna utakmica, u stilu starih Serie A derbija. :yawn2:

 

e - taj opis sam tražio :D bukvalno

 

jbg, ovo je trebalo da dobijemo. Da je Fellaini malo duže igrao verovatno i bismo. 

Link to comment

Onih 7min fudbala je usledilo na startu drugog poluvremena, sto i jeste delimicno LVGova strategija. Nismo™ ga tu dali i posle je sve do par minuta pred kraj meca bilo preslikano prvo poluvreme.

 

Ipak meni su 2 utiska najjaca-dobar Dzons i to protiv fizicki jake ekipe koja je opasna u prekidima. Naravno Silva-Aguero bi bili druga prica i mozda bi se vrtelo u glavi od driblinga i duplih pasova na ivici 16m, ali Dzons je taze oporavljen od povrede i igra bez greske od povratka. On i Smoling bi definitivno mogli da budu stub odbrane.

Drugi utisak je negativan i odnosi se na Ereru. Totalno nesnadjen, uplasen, bez muda. Valjda ce mu i ovakve tekme postati rutina, vremenom.

 

Na kraju krajeva, ja zadovoljan bodom. Mozda ce nekome to zvucati kao defetizam obzirom da je City bio bez 2 najbolja igraca, ali za UTDom je dalek put u Rusiju i nazad i opet malo tumbanja u prvih 11. LVG ne rasipa bodove uludo (kao npr Mojes), igra ruzno, igra na posed, bezobrazan je i arogantan, ali mislim da uz malo srece moze odvesti ekipu do titule.

Link to comment

Počeo si da mu priseravaš :D

 

Nein, nein, ja sam lojalan član partije -_-

 

Ovo već liči na nekakvu igru, šteta samo što je u špicu belgijski Balotelli koji do sada sve što pipne zajebe. Ali inače fino ide lopta... Evo opet Origi, ostavio samog Fonteta kod kornera :isuse:

Link to comment

Шта Мињоле ради :isuse:

 

A tek Origi :isuse: prima loptu, vidi da mu utrčavaju Lallana desno i Coutinho levo, on odigrava petom pravo u igrača koji stoji iza njega!

 

Koju poziciju danas igra Tadić? :unsure:

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...