Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Totalna tuča od fudbala, ali koliko-toliko fer. Dobro nam se drži sredina kako sam očekivao. 

 

 Mata zna i ume, al ga jebe što u fudbalu postoje dueli i mora da se trči ipak malo brže nego u boćanju. Rojo ok za sada, Jones i Smalling ok, Valencia, da čuknem u drvo...

 

Martial šta uradi u napadu to nam je. 

 

Jab uveo Fellainija ili umesto Mate ili umesto Schweinija, previše nas dobijaju u duelima.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

i dalje mi je neverovatno™ da mu niko nije suflirao da postoje dva znаčenja instrumentala, pa ja bih mu, života mi, da radim sa njim, sa nekog lažnog naloga na fb-u ili tviteru poslao prostu tabelicu koja se obrađuje u sedmom razredu. jebem ti nepismenog čoveka, ajde što je iritantan, nego nepismen.

Link to comment

Herera se ne snalazi najbolje danas, Schwaini hoce ali daleko je to od potrebnog nivoa. Mata i Runi mrtva trka za beskorisnost dana. Srecom KdB na drugoj strani ostao kuci...

Link to comment

Herera se ne snalazi najbolje danas, 

 

Pa ne ide mu, tačno, ali oni prosto imaju veliku fizičku prednost na sredini jer Schweiny jednostavno ne može. Ne znam kako, godinu dana je mlađi od Yaye, ali ok, ovaj je zver to stoji...

Link to comment

Kaze Visko ko pati od insomnije moze da se uspava u prvom, pa ko slusa tebe ne moze da ne besni i da ne kipti.

 

Ocekivano tvrdo, LVG ce imati (ako bude 0:0) nekih 7min ofanzivnog fudbala i to je to.

Link to comment

Ja prešao na stream, sad može da se neometano drema...

 

(Insomnija i magnituda, da mu neko prisloni cev pištolja na čelo i pita ga kako se to kaže na srpskom, ne znam koliko bi mu trebalo da se seti. Dva minuta? Pet? Da li bi uopšte znao da kaže?)

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...