Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

boli me stomak od smeha  :lolol: ako su im uzeli, pozdravljam :D

 

Popij nešto za stomakobolju - Raši Slini će City plaćati samo 200.000 sedmično.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

jebote, pa oni stvarno nisu normalni. molim UEFA da još jednom ukine FFP, da plaćaju sterlinga 400k sterlinga nedeljno. 

 

 

btw, toliko smo (me included) ga pljuvali da je defo zaslužio izvinjenje posle ovog Schneiderlina

 

CJvs5S-UAAAFmBs.jpg

 

 

 

Schneiderlin, Schweinsteiger and Darmian, all for the price of 1 Sterling

:0.6:

Edited by MancMellow
Link to comment

Trebalo mu je malo vremena da udje u stos izgleda. Mada se i pucalo na realisticnije targete ruku na srce ovog leta (da ne kazem vikenda)...

Da vidimo sad sta ce izvuci za Ddg. Inace apropo opcije da ostane i ovu zadnju godinu kod nas™ i te kako imamo argumente, mozda cak i za produzetak ugovora (osim ako decko nije potpuni mentol). Dakle sadasnja zarada mu iznosi 50k nedeljno, ima ponudu od 200k na stolu. Odluci li da ne produzi i ostane godinu dana na tih 50k/w matematika kaze da ce ostati bez zagarantovanih 7.8m paunda. Malo je previse za inacenje i papucarenje, plus nestabilan kurs evra :fantom: Nadam se da ce LVG i Ed istrajati u tvrdom stavu.

Edited by ducca
Link to comment

sad kad stavi Depaya da igra centarfora, Darmiana stopera, Shvajnija levog beka... totalni fudbal, cekam jedva.

Edited by Sundance Kid
Link to comment

Darmian je igrao i stopera vec, nije problem :D

 

Dobro se pojacava United, a pretpostavljam da ce jos nesto da urade do kraja prelaznog roka. Bas ce zajeban tim imati. 

Link to comment

Pa imali su ga i prošle godine, kupovali levo i desno, upucali boga oca para, pa Veliki Čarobnjak nije mogao da posloži svoju magiju do poslednje trećine sezone. Ne vidim šta ova nova imena garantuju što nisu mogla da garantuju ona od prošlog leta.

Link to comment

MDP ide levo, ADM ide PSG, Rafael u Galatu (Turska postaje PL 2), pa od svih tih novaca valjda spic i DC.

 

Kakv Sh-Sh, Kerik i Erera u prvoj postavi :fantom:

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

prodati di mariju da bi se kupili šnajderlin i depaj i darmijan, uz poštovanje navedenih, može samo idiot. osim ako im nije želja da se opet bore za treće-četvrto mesto, onda je ova rodžersovština pravi potez.

Link to comment

Siti bi mogao da se smandrlja do četvrtog mesta sledeće sezone...a ako ne budu pazili, možda padnu i niže. Mada, realno nema ko da ih pogura van.

 

Utd najzad počeo da kupuje sa nekim smislom i za smislene pare. Ono prošle godine je bilo strašno.

Link to comment

MDP ide levo, ADM ide PSG, Rafael u Galatu (Turska postaje PL 2), pa od svih tih novaca valjda spic i DC.

 

...

Jeste, najbolje da se ceka prodaja da bi se stvorila sredstva za spica i DC :lol: Ima da se sprca jos 100 milki ko nista, sto neko rece juce nije beg cicija.

Link to comment

prodati di mariju da bi se kupili šnajderlin i depaj i darmijan, uz poštovanje navedenih, može samo idiot. osim ako im nije želja da se opet bore za treće-četvrto mesto, onda je ova rodžersovština pravi potez.

 

ne bih se slozio, cini mi se da utd dosta pametno dovodi, igrace na pozicijama koje im bas trebaju i za koje je gotovo sigurno da ce im se uklopiti, za razliku od di marie koji je bio bas los prosle sezone, mozda je bila samo stvar prilagodjavanja pa ovu razvali, ali sta ako su stvari nepovratno krenule na dole? ne, znam meni nekako ovo ima smisla i puno me vise podsjeca na onaj interov cuveni 2009. prelazni rok kad su prodali ibru i za te pare doveli 5 igraca koji su im donijeli ls ili proslogodisnji celzijev, nego na liverpulov ili totenhemov nakon prodaja suareza odnosno bejla.

Link to comment

ne bih se slozio, cini mi se da utd dosta pametno dovodi, igrace na pozicijama koje im bas trebaju

 

Naravno da dovode igrače koji im trebaju jer im je staro pijano đubre ostavilo hrpu polovnjaka, staraca, ozljedama sklonih igrača, De Geu, Rooneya i Van Persieja. Tranzicija je u prvoj godini rađena navrat-nanos, dovođenjem Fellainija zadnjeg dana prelaznog roka i psihički razjebanog Mate u januarskom.

Link to comment

"staro pijano djubre" - daj jbt

 

@ ducca

 

Ne mislim da ako ostane ADM UTD nema para za DC i ST, naprotiv. Samo mi LVGov rezon ide u tom smeru-na poziciji ADM ima Matu, Janga kao backup i mladog igraca u usponu MDP.

Ipak ne treba lako otpisati ADM, videli smo kakoje upravo Matu i Janga digao iz mrtvih posle Mojesovog fijaska aka tranzicije.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...