Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Niko da prokomentarise het trik Sterlinga? Suvise bolna tacka?

Poslednji bljesak pred odlazak u qpr

 

Edit - inače bi kavani dao ovo

Edited by Ruxin
Link to comment

Znas li ti da je LVGu u Ajaksu spica igrao - Ronald de Bur.

To je bilo prinudno, Klajvert i Kanu su bili prvi izbor (bar onih sezona kad su harali).

Mi nominalno imamo i Vilsona (od spiceva) ali on je nastupao ove sezone za prvi tim taman koliko i ja.

 

 

Edit: Evo Karića samo za duccu

Edited by John Coltrane
Link to comment

To je bilo prinudno, Klajvert i Kanu su bili prvi izbor (bar onih sezona kad su harali).

Mi nominalno imamo i Vilsona (od spiceva) ali on je nastupao ove sezone za prvi tim taman koliko i ja.

Ne, u finalu protiv Milana mu je RDB igrao spica od pocetka, a Klajvert i Kanu su usli kao izmene u sedamdeset i nekom minutu. I Klajvert dao gol.

Link to comment

Prvo lagano smo dobili tesko gostovanje na kom je pre par sezona i titula ostala (onih 3:3 kad je sudija svirao kraj na kontri, mislim Nejsmita koji je imao pratkicno 1na1 sa golmanom), drugo DDG brani na vrhunskom nivou kao da nije bio deo one sapunice od letos (moram videti sta je radio protiv UKR em ga je komentator hvalio em ga je neko kleo na topicu o kladionici), trece Smoling je odigrao doktorski iako sam se ja pribojavao njegovog duela sa Lukakuom, cetvrto bez Shnajdera kurca se ne sme u svatove igrati, peto Ereri se mora naci mesto i ne znam sta vise covek treba da uradi da ga LVG opet ostavi na klupi, sesto Marsial se na momente igra sa protivnikom a pricamo o tek pristiglom klincu od 19 godina i sedmo, ali ne manje bitno, Runi je napokon zabio i odigrao tekmu sa manje gresaka od dobrih poteza.

Link to comment

kakvo ponizavanje Kolemana poslednjih 20tak min

A Coleman uopste nije bez veze bek. Ako nastavi ovako, ja kapiram da ce iduce sezone bukvalno razvaliti

Edited by MancMellow
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...