Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mi: DDG, Darmian, Smalling, Jones, Rojo, SCH x 2, Herera, Mata, Rooney i Martial. 

 

Zanimljiv tim, hvala bogu nema Caricka a ni Depaya, mozda je jedino Blind mogao na LB no dobro... Runi u najavi najgori na terenu (pored ocajne forme ni tradicija mu ne ide u prilog jer protiv svojih uvek igra kriminialno), mada po ovome ce biti levo danas, videcemo na sta ce to da ispadne.

 

Nemam poverenja u Jonesa, ali barem je jedan od retkih koji posteno moze da se pobije sa Lukakuom

Link to comment

Pardonirajte,malo kasnim,ali kratko o LFC treneru.Dosao je trener koji je osvajao titule,u dobroj ligi,pa nije jos jedan koji ce to da uci kod nas.Znanje,harizma,zelja,itd.,sve to stoji,ali koliko ce nam to pomoci videcemo.Ako nista drugo,mislim da odavno nismo imali vise razloga za optimizam,makar i bez pokrica :-)Trenutno izgleda da ima neke nade za LFC,pa necu da se bavim dalekom buducnoscu,uzivam pa sta bude :-)Najveci problem je sto se mora snaci sa ovim igracima,a to nije lako,do januara.Promena je bila neophodna.Zabavlja me to sto ce sada i ono malo fudbalera koji nisu povezivani sa LFC,sada biti potencijalna pojacanja.

Danasnja tekma mi dodje kao audicija,koju neki sigurno nece proci,mozda i vise nego sto mislim.U nekim tretnucima mi izgleda kao kada igraju deca,pa svi trce za loptom.Svaki prelaz Totenhema na nasu polovinu je bio barem polusansa,Skrtel da ne napusta sesnaesterac.Bod nam je odlican,kako sam se nadao.Ne bih voleo da sam na Klopovom mestu.

Link to comment

Mi: DDG, Darmian, Smalling, Jones, Rojo, SCH x 2, Herera, Mata, Rooney i Martial. 

 

Zanimljiv tim, hvala bogu nema Caricka a ni Depaya, mozda je jedino Blind mogao na LB no dobro... Runi u najavi najgori na terenu (pored ocajne forme ni tradicija mu ne ide u prilog jer protiv svojih uvek igra kriminialno), mada po ovome ce biti levo danas, videcemo na sta ce to da ispadne.

 

Roho na beku prespor, bolja opcija Blind. I sta mu ovo sad znaci Erera i Mata? Nemamo krila a nemamo ni bekove. Uski smo kao Rodzersov Liverpul.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...