Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

dzaba, nece niko nista da kaze osim radise, kao sto sam i ocekivao  -_-

Nisam dugo tu, ali evo ja cu :)

 

Ove bas nista ne ocekujem, osim da igramo malo zivlje i konkretnije, plasman recimo 6-ti.

 

Sledece top 4, a za vise zavisi od prelaznih rokova. Slicno i za te tamo sezone ...

Link to comment

Ja mu gledam rezulatate od januara. Do tada nek pohvata sta od koga moze da ocekuje, nek nadje 15 igraca koji ce mu igrati, itd. A i iz objektivnih razloga ne ocekujem nista od prvih pet-sest meceva posto imamo paklen raspored, a bicemo i bez Henda pa ce Klopp biti osudjen na Allena/Lucasa.

 

Ocekujem da bude u prvih 5, a nadam se da ce se raspad Chelsea-ja nastaviti pa da se nadamo i cetvrtom mestu.

 

Od sledeceg letnjeg prelaznog roka dosta ocekujem, ne samo zbog dolazaka vec i zbog ciscenja drvne gradje. A Subotic ce biti jedno od prvih pojacanja mmw

Link to comment

dzaba, nece niko nista da kaze osim radise, kao sto sam i ocekivao  -_-

 

 

I mene zivo zanima, dobro pitanje- idem na SZD da pitam ck.

Драги форумаши Секташи, моја жеља је да Ливерпул игра као ономад до краја пррве владе КК. Све ово осим Стуки-Суки сезоне је досадно, успркос тих пар трофеја који су освојени. Ако то успе и резултати ће да дођу.  

Link to comment

Nisam dugo tu, ali evo ja cu :)

 

Ove bas nista ne ocekujem, osim da igramo malo zivlje i konkretnije, plasman recimo 6-ti.

 

Sledece top 4, a za vise zavisi od prelaznih rokova. Slicno i za te tamo sezone ...

 

nema sanse. sa Kloppom bice ili 4 ili 5. mesto. zavisi ko ce i da li ce na kraju totalno podbaciti od ovih vidjenijih za top 4. 

 

Dugorocno...ako mu daju pare i ako mu daju da kupuje tacno ono sto hoce - mislim da može da ih ubaci u top 2-3 i to konstantno (titula je već druga priča, objasniću zašto mislim tako), zato što i Chelski i United i Arsenal (pa i City) imaju na programu u naredne 2-3 godine neka raskršća na kojima ponešto ili mnogo toga može da krene po zlu i - nekome će i krenuti. Kome ostaje da se vidi. Kraj Wengerove vladavine će biti šok, LvG neće još dugo, ovako ili onako i onda je pitanje šta će board odlučiti, a i City ima u narednih par godina će morati da menja neke bitne igrače, mada su oni, činjenica, na najboljem "mestu" od svih. Chelsea...očigledno su skloni raznim fazama.

 

E, sve to je ujedno i razlog zašto će mu biti vraški teško da osvoji titulu, osim ako negde iskopa nekog novog Suareza. Treba nešto da krene loše ne samo 1 timu, nego 4 tima, koji svi imaju više ili prilično više para od Liverpoola i sasvim solidne do odlične menadžere. United može da napravi hazarderski potez postavi Giggsa, ali onda će Pep verovatno doći u City i to je verovatno kraj priče, ne samo za Liverpool, nego i za sve ostale. Ili će Arsenal da usere nešto kad bude bio u tranziciji posle Wengera, ali će Chelsea da recimo vrati Ancelottija ili Mourinho ponovo "proradi" i kupe boga oca igrača i prosto onda oni budu mnogo jači.

 

No, višegodišnjom kvalitetnom selekcijom se sve može popraviti i doći u situaciju u kojoj malo fali tj sve postaje moguće. Liverpool bi trebalo da mu da vreme. Pa makar i dve godine za redom ne ulazio u top 4 (a što ne verujem da će biti slučaj). Jer mislim da je on odličan izbor, ali i verovatno poslednja šansa Liverpoolu da ne postanu i konačno samo 1 "bivši velikan".

Link to comment

nema sanse. sa Kloppom bice ili 4 ili 5. mesto. zavisi ko ce i da li ce na kraju totalno podbaciti od ovih vidjenijih za top 4. 

 

Dugorocno...ako mu daju pare i ako mu daju da kupuje tacno ono sto hoce - mislim da može da ih ubaci u top 2-3 i to konstantno

 

 

A jbg i ti sad, niti ce se u Liverpulu igrati FM-a, niti se igrao u Dortmundu. Kontam da cijenite Klopa, ali ne treba mu pridavati mitska svojstva. Niti se pitao za transfere u Borusiji niti je on doveo Levu, Rojsa i ekipu. Makar 10 ljudi su bili ukljuceni u te transfere pa i on. Tako ce biti i u Liverpulu...

Link to comment

A jbg i ti sad, niti ce se u Liverpulu igrati FM-a, niti se igrao u Dortmundu. Kontam da cijenite Klopa, ali ne treba mu pridavati mitska svojstva. Niti se pitao za transfere u Borusiji niti je on doveo Levu, Rojsa i ekipu. Makar 10 ljudi su bili ukljuceni u te transfere pa i on. Tako ce biti i u Liverpulu...

 

Ok, da budem prcizniji - da mu ne ubacuju ljude za koje ga baš briga :)

Link to comment

Иначе, нек несрећни 198 одахне, изгледа да је Бане теже повређен.

 

Toeto, već u sledećem kolu kreće renesansa Čelsija i 11 uzastopnih pobeda mmw.

Edited by beowl
Link to comment

...

Dobro si ovo napisao, slazem se sa vecinom. Lepo bi bilo da ove sezone L'pool bude 4. ili 5. malo sam sumnjicav jer je ipak sezona pocela (Siti, Ars., Utd su ispred, proradice i Celzi, tu je Totenhem), radice sa igracima koji su tu, bas ni jednog nije on doveo (vec u januaru se ovo moze promeniti), dalje, nova zemlja, liga, okruzenje... a i nisam sklon dizanju u nebesa Klopa, makar mislio da je pravi za L'pool. Ja se dobro secam da je Klop u 2 sezone gubio promociju iz druge u prvu ligu sa Majncom u zadnjem kolu + ova prosla sezona sa Dortmundom svi znamo kakva je bila.

Bitno je ovo sto kazes "višegodišnjom kvalitetnom selekcijom se sve može popraviti" samo da ga puste, pa polako ... gde je 25g, moze jos 5-6g :lolol:

I da dopunim ono u vezi ocekivanja: da se poboljsaju rezultati protiv velikih, od one sezone osim Sitija kuci, nikoga ne mogu da pobede. Utd 3 vezana poraza, Celzi igra koliko mu dosta (na bod koji i uzme, ako mu treba pobeda-> pobedice, sa Arsenalom slicno, remi, remi, poraz).

Link to comment

Vasicu sad si Klop iz mladjih dana? Ili je to Kurt Kobejn? Ne mogu vise da pohvatam tvoje avatre.

 

Da apsolviramo-Klop ce morati svojski da zapne ne bili usao u top 4, tj. nekog izgurao (kao sto su arapske pare izugrale Live), a za titulu ce i on morati da osedi na klupi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...