Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Daleko bolji od Valdesa :isuse: Covek rupa zadnjih 3 godine, primio najvise kiks golova od svih golmana u top divizijama. I takav je i dalje dobar golman ali daleko je to od onog starog Ikera...

 

 

Stvarno ne mogu da se setim kada je Valdes bio igrac utakmice ili spasao svoj tim.

 

50 milki za 1 Raheema? Ako to nije posao decenije, ne znam sta je.

 

Za Live sigurno jeste.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na to sam i mislio, decko je teski nemac pojma. On je sad bukvalno gori igrac nego pre godinu dana.

Edited by Calavera
Link to comment

Nije stvar u učinku nego u utisku, igrače takvih fizikalija možeš naći jednom u 10-15 godina. Nije baš bio najinteligentniji na terenu, ali nije bio ni Balotelli. 

 

Sa druge strane, šta to ceo svet vidi u Sterlingu meni nije jasno. Dečko je bljesnuo par puta igrajući iza Suareza i Sturidgea kad su bili u životnoj formi, i to je sve. Većinu utakmica pre i posle toga je najviše voleo da dribla u mestu dok ne navuče tri-četiri igrača na sebe, a onda umesto da doda, krene u prodor kroz sve njih zajedno, izgubi loptu i baci se na travu. U istoj meri je spreman za ozbiljan fudbal kao što je bio i pre tri godine kad ga je Dalglish tek uvodio u tim, jedva da se nekakav napredak vidi u pristupu utakmici. 50 miliona za talenat, ej!

 

Daleko od toga da sam ogorčen, ne bi mi bilo žao da u Sitiju nekim čudom postane vrhunski fudbaler, ali ne vidim kako to može da se desi.

kakav cni utisak, klasicno englesko drvo. ovde je bila opsta sprdnja kad ste™ ga doveli.

 

za mene je rasim apsolutno veci potencijal.

Link to comment

kakav cni utisak, klasicno englesko drvo. ovde je bila opsta sprdnja kad ste™ ga doveli.

 

Sprdnja je bila zbog apsurdno visoke engleske cene, ne zato što je dečko bio nemač pojma. Kod Rasima™ je em aspurdno visoka engleska cena, em ga uzimaju apsolutno nedokazanog, na suv potencijal - koji nije da nije imao prilike da dokaže u ove tri godine (od toga je dve igrao redovno, a ukupno dao 18 golova).

 

Ovo što Calavera i 189- kažu o njemu je savršeno tačno. Ima otprilike 2% šanse da ne ispadne SWP nego Hazard.

Link to comment

Sprdnja je bila zbog apsurdno visoke engleske cene, ne zato što je dečko bio nemač pojma. Kod Rasima je em aspurdno visoka engleska cena, em ga uzimaju apsolutno nedokazanog, na suv potencijal - koji nije da nije imao prilike da dokaže u ove tri godine (od toga je dve igrao redovno, a ukupno dao 18 golova).

 

Ovo što Calavera i 189- kažu o njemu je savršeno tačno. Ima otprilike 2% šanse da ne ispadne SWP nego Hazard.

 

Pitanje je koliko se ljudi tu vode fudbalskim a koliko marketinskim potencijalom. Ma fuca je biznis, a EPL najveci biznis od svih, i sve treba posmatrati pre svega u tom svetlu. Ne verujem bas da su toliko sisali vesla.

Link to comment

Pune ruke posla vcrs za lekarsku sluzbu, medical za medicalom :)

 

Lep posao odradjen pred put u SAD.

 

Da. Sad će novinari glave razbijati kako da ovom Sch-Sch veznom redu daju neko pametno ime.

 

De Gea-Darmian, Jones, Rojo, Blind-Schneiderlin, Schweinsteiger-Valencia, Mata, Di Maria-Rooney.

 

Zajeban tim, vrlo zajeban.

Link to comment

Šta traži Valencia u tom probranom društvu?

 

Ne znam koga bih im stavio na desno krilo. :D

 

Jedino da Di Maria ide desno, a Young lijevo.

Link to comment

Pa ni jednom ni drugom nije strano da malo šaraju™. Može i Carricka da ubaci kao trećeg CM ako se brane, da bude 4-3-3.

 

Kad vidim čime tom Man Utd misli da se suprotstavi Brodžersara...

 

Mignolet - Clyne, Škrtel, Sakho, Moreno - Henderson Milner - Lallana Coutinho Firmino - Sturridge (Origi).

 

... nije mi dobro :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...