Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Znam da ce me bazendzije™ docekati na noz ali Liverpul je ishajpovan do bola, pa shodno tome se ocekuju veliki rezultati, a realno je daleko od njih.

Pricamo o klubu koji ne moze da se konsoliduje 25 godina i osvoji titulu. Misliiiiim...

 

Klop nema magicni stapic i sve osim ozbiljnog skautinga i zveri na mestu sportskog direktora (ili tako neke funckije zaduzene za dovodjenje igraca) ne moze pomoci Liverpulu.

Два Универзума™. :fantom:

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stvarno su vise smorili sa tim da se propustaju utakmice jer se zena zaboga porodja.

da jbt. mnogo je važnija jedna od 2000 utakmica u karijeri, od ženinog porođaja.

Link to comment

Znam da ce me bazendzije™ docekati na noz ali Liverpul je ishajpovan do bola, pa shodno tome se ocekuju veliki rezultati, a realno je daleko od njih.

Pricamo o klubu koji ne moze da se konsoliduje 25 godina i osvoji titulu. Misliiiiim...

 

Klop nema magicni stapic i sve osim ozbiljnog skautinga i zveri na mestu sportskog direktora (ili tako neke funckije zaduzene za dovodjenje igraca) ne moze pomoci Liverpulu.

Glas razuma, dobro je da nam držiš očekivanja na realnom nivou, ali vidi šta ovaj Vasić radi po vikipediji:

 

CQpNWL9UsAAnvJH.jpg

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Stvarno su vise smorili sa tim da se propustaju utakmice jer se zena zaboga porodja.

 

+1000

 

čuo sam da ima i ljudi koji traže slobodan dan na poslu tim povodom :isuse:

Link to comment

Да сам ја фудбалер више бих одсуствовао због жениних порођаја него што је Најскупљи :wub: одсуствовао због повреда. :fantom:

Link to comment

Glas razuma, dobro je da nam držiš očekivanja na realnom nivou, ali vidi šta ovaj Vasić radi po vikipediji:

 

CQpNWL9UsAAnvJH.jpg

Ћути да видиш једног постипломца код мене на департману, који дели  са нама исту зависност. Јури ме данас кроз целу зграду да ми јави развој на фронту. Лети дечко.

Link to comment

da jbt. mnogo je važnija jedna od 2000 utakmica u karijeri, od ženinog porođaja.

Izvini ali kad zaradjujes par desetina ili stotina hiljada necega nedeljno, sto ce reci skoro po utakmici, naravno da ces da odvojih tih 3 sata i odigras utakmicu pa onda idi i drzi zenu za ruku ili cascavaj kafanu. Uostalom te zenice su se ionako i udale za te bilmeze zbog keša, da l nece mozda da se naljute ako ovi malo zakasne. :fantom:

 

Znam toliko ljudi koji nisu uzimali slobodan dan ili nisu ni imali tu opciju, radeci pri tom za sramne pare u odnosu na primadone fudbalere i njihovih 1.50 meceva nedeljno, pa im eto nista nije falilo sto nisu bili na porodjaju ili pijani i iscepani od ranog jutra...vec tek uvece :P

Link to comment

Eh, ali tim tvojim znancima performans na poslu verovatno nije zavisio od postizanja idealnog mentalnog sklada kao što fudbalerima zavisi. Šta ako misli o porođaju pa postigne autogol ili promaši penal ili dobije crveni karton? :cry:

 

Realno, najnormalnija stvar na svetu je da im daš slobodan dan. Samo teški anal retentive govnari među menadžerima mogu od toga da prave korejsko pitanje i da kukaju tim povodom na KZŠ posle poraza (v. pod Rafael Benitez, gđa Xabi Alonso).

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...