Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

ne razumem te. klop ako stvarno zeli da trenira liverpul preuzece ga sad i odmah. kakav kraj sezone, kakva pamet, kakav mlad trener??? mislis da ce ga cekati klupa liverpula na kraju sezone?

ako bude preuzeo liverpul sigurno nece biti pod nekim pritiskom barem ove prve sezone. stagod uradio. jednostavno, dosao je da povadi kestenje iz vatre i to je to. ako napravi rezultat bice to samo plus za njega a ako ne uradi nista, jbg ja mu prvi necu uzeti za zlo. odgovarace za ono sto sam bude stvorio, zar to nije ocigledno?

Naravno da ce biti pritiska, dovode takvog trenera jer hoce plasman medju 4. Nece ga skoro sigurno otpustiti ako ne bude medju 4, ali smijesno je reci da nece biti pritiska. Zapravo je daleko manje pritiska bilo u Dortmundu.

 

Plus, nije slucajno sto rjetko vrhunski treneri prihvataju da dolaze u klubove u sred sezone.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa ok da, ali nece imati pritisak da bude prvak u 2-3 godine. Ako se sledece i one tamo goine kvalifikuje za CL niko ga nista nece pitati (a i ne treba, objektivno). U bilo kom drugom od ovde pominjanih klubova (osim mozda Arsenala, al ok, to su njihovi tripovi) bi imao pritisak titule. Slazem se da je mogucnost potrosnje izmedju Lpoola i recimo Uniteda i Cityja teoretski tj potencijalno solidna, ali razlika izmedju zahteva za 4. mesto i zahteva za titulom je mnogo veca od toga. Sto ne znaci da ne bi uzeo titulu u narednih 3-4 godine. A i FSG sasvim solidnim novcima podrzava svoje menadjere, ne astronomskim, ali vise nego dovoljnim ako se pametno kupuje.

 

Ne znam, kako god okrenem ovo mi se cini (ako jelte, bude) odlican posao za Lpool i vrlo dobar posao za Kloppa. Cisto navjacki, ne svidja mi se to, jer mislim da su odlican match, ali, s druge strane, znam da Klopp nikad ne bi postao trener Uniteda (cak mislim i da mu je licni afinitetet Liverpool, ali ne ne samo zbog toga), tako da...c'est la vie 

Edited by MancMellow
Link to comment

S obzirom na to da je vaskolika scouse dijaspora uveliko zabalavila za Kloppom i svi to tretiraju kao 90% done deal, biće veselo kad nam sledećeg ponedeljka Ian Ayre predstavi novog trenera s kojim je sve bilo dogovoreno još pre mesec dana:

tumblr_nhykxgbkhd1rou5tvo1_500.gif

Link to comment

S obzirom na to da je vaskolika scouse dijaspora uveliko zabalavila za Kloppom i svi to tretiraju kao 90% done deal, biće veselo kad nam sledećeg ponedeljka Ian Ayre predstavi novog trenera s kojim je sve bilo dogovoreno još pre mesec dana:

tumblr_nhykxgbkhd1rou5tvo1_500.gif

Аха. Црни гавране.Иначе јеси видео како проливају сузе за Роџерсаром у Гардијану. Као да им је члан уже фамилије.

http://www.theguardian.com/football/blog/2015/oct/05/liverpool-brendan-rodgers-sacked

Арле духовито ти оно за Корколана. :naughty:

Link to comment

mislis da ce se cekati ponedeljak. trebalo bi to koliko sutra da zavrse, da se ja pitam. na zaloss, ja se nista ne pitam  :isuse:

 

To su vam slatke muke. I on vam je izjavljivao ljubav nije da n ije :D

 

oba dvajcata su nas ljubila

 

_85902714_mrancelotti.png

Link to comment

Какав црни Анћелоти. Шта би он мучан радио три-четири пута дневно у тренуцима када се на Енфилду присећају Истанбула? :lol:

Link to comment

Какав црни Анћелоти. Шта би он мучан радио три-четири пута дневно у тренуцима када се на Енфилду присећају Истанбула? :lol:

 

:D

Link to comment

Какав црни Анћелоти. Шта би он мучан радио три-четири пута дневно у тренуцима када се на Енфилду присећају Истанбула? :lol:

Па кад клуб нема светлу будућност као онај у власништву порнићара. :s_c:

Link to comment

Elem, da i ja kažem neku o budućem menadžeru Liverpoola, ako već baratamo sa Kloppom i Ancelottijem kao potencijalnim nasljednicima. Dillinger je poprilično ubo najbitnije stvari.

 

Nakon pradavne epizode u Parmi, Ancelotti je vodio isključivo klubove koji su već bili etablirani, stabilni i finansijski dovoljno jaki da nikome ne budu otirač. U svim klubovima je uglavnom forsirao iskusne i kvalitetne igrače koje bi zatekao u klubu, bez nekog prevelikog uključivanja mladih igrača. Reklo bi se da je po tom pitanju ziheraš. Pokušavam da ga zamislim kako od Joea Allena pokušava napraviti Pirla, Modrića ili Verattija. Ne ide. Da ne pričam o već nekoliko puta nabrajanim ligaškim neuspjesima kod Ancelottija. Ako postoji menadžer kojem bi se klizanje nekog drugog Gerrarda u onakvoj situaciji moglo desiti, to je Ancelotti.

 

Delim tvoje misljenje glede Ancelotija. Covek preuzima samo formirane timove, instant kandidate za titule i LS, ne vidim uopste motiv da se cima sa timom i klubom koji su godinama daleko od tako necega. Na stranu sto je pricao kako ce celu godinu odmoriti jer ima zakazanu i neku operaciju u USA. Jeste da nisam neki prognozer jbg ali nisam ubedjen da je Anceloti ludo zagrejan za ovaj posao, niti da mu je neophodno da odmah pronadje novi klub. Deluje mi da ce da napuni baterije i odradi mozda jos jedan jaci klub u potrazi za jos jednom LS, a to bi evenualno mogli biti ili post Pepeovski Bajern (ako ne uzme LS ni ove godine pitanje je da li ce dobiti jos jednu sansu) sto bi apsolutno bilo u njegovom fazonu, ili eventualno City ako skroz zasere Pelegrini do kraja sezone. Ostale big gunse je vec prosao. Verujem i da mu je posao u Utd potencijalno na pameti, LVG je daleko od dugorocnog resenja ili zacementiranog polozaja...

 

Klopp sa druge strane jeste realnije resenje i covek koji bi i samom Liverpulu vise odgovarao, ali kad do sada nije objavljen kao novi boss verujem da ni tu nije bas sve izvesno, ocigledno je u dilemi. Ali svakako resenje koje bi moglo odrediti i buducnost kluba, u pozitivnom smislu. Iskreno, nadao sam mu se proslog maja posle sackovanja Mojesa, ali avaj. Svakako ce biti zanimljivo sa njim u PL ako nista drugo.

 

Odbiju li obojica, a nije nemoguce, LFC ce biti u prejebenom problemu. Ta opcija vidim iskljucena je potpuno i na forumu i medju analiticarima...

Edited by ducca
Link to comment

Odbiju li obojica, a nije nemoguce, LFC ce biti u prejebenom problemu. Ta opcija vidim iskljucena je potpuno i na forumu i medju analiticarima...

 

Pa ok, uvek je tu 1

 

 

 

Kenny-Dalglish-Liverpool--007.jpg

 

 

 

^_^

 

No, ozbiljno, nemoguce je da su toliki amateri da otpuste Brodgea a da nemaju vec izvestan dogovor sa nekim drugim. Tesko mi je da poverujem.

Link to comment

ja spomenuo monka. a tu je i pardew...mozda moyes. 

У том случају Дрискол док Специјалн не попије педалу око Божића. -_-

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...