Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

@Gervasius, Carrol je u NUFC više nego dobro izgledao one poslednje sezone. Jak, skočan, solidno pokretljiv, odličan šut levom... u LFC se nije snašao iz više razloga, uglavnom zato što se povređivao svaka tri meseca, ali bio je potencijal tu negde koliko je i Sterling danas potencijal. Na njega su bacili 35 miliona u istom roku kad su za Torresa dobili 50, pa su verovatno računali da je OK preplatiti ga u nadi da će da postane igrač.

 

@Middle, to već ima svoje značenje.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

+1000

 

Džoš Houmi mora da bude opak retard pa da ne iskoristi ovakvo pojačanje u vezi, nije da Švajni ima 35 pa da je za penziju. Verovatno najbolje pojačanje do sad.

 

nije ni da Svajni ne podseca na Homeya™

Link to comment

Kasiljas u Portu?! Pa mogli smo™ uzeti njega i pare za DDG, jbt Kasiljas je daleko bolji od Valdesa, mislim da cak i stavljanje njih dvojice u istu recenicu nije primereno-izvinjavam se.

 

Jordi Klasi je dobar igrac, mislim da moze napredovati u PL i odlican izbor kluba.

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Daleko bolji od Valdesa :isuse: Covek rupa zadnjih 3 godine, primio najvise kiks golova od svih golmana u top divizijama. I takav je i dalje dobar golman ali daleko je to od onog starog Ikera...

Link to comment

Daleko bolji od Valdesa :isuse: Covek rupa zadnjih 3 godine, primio najvise kiks golova od svih golmana u top divizijama. I takav je i dalje dobar golman ali daleko je to od onog starog Ikera...

 

+1

 

Realno.

Link to comment

Znači, Sterling u Cityju, Clasie na putu za Southampton, Schneiderlin u narednim danima odlučuje da li će u raskoš Londona ili u...Mančester.

Класе је одлична куповина. 

 

Realno, ManCity je idiotski tim.

 

Према свецу и тропр. 

Ma, ne vrijede ni jedan ni drugi toliko, ali Sterling mi djeluje kao neko ko moze da bude odlican igrac, 

 

На сву срећу има неко и са кинтом да се упеца водећи се сличном логиком.

Daleko bolji od Valdesa :isuse: Covek rupa zadnjih 3 godine, primio najvise kiks golova od svih golmana u top divizijama. I takav je i dalje dobar golman ali daleko je to od onog starog Ikera...

:lolol:

Link to comment

RVP sleteo u Istambul, tamo ludnica ocekivano. S druge strane Schwaini je na lekarskim, ocekuje se predstavljanje vcrs... Jbg koliko god mi bila gotivna cinjenica da cu Švanju™ gledati u Utd dresu sledece sezone, jaci mi je utisak i dalje odlazak Persija, mogao je on jos pruziti kod nas :( Sad ce dovesti neku volinu za 30 miliona koji nece biti ni senka onoga sto je RvP pruzao u "losim" sezonama. Robinu hvala za ove 3 godine, posebno za Dvadeseticu, i sve najbolje u Turskoj.

Link to comment

Inace, ovaj Ozcan je stvarno legenda, ali ono bas... :lol: Otkako je rekao da Tottenhamovim navijacima nece vise davati nikakve apdejtove zbog vrijedjanja, navijaci Arsenala mu jos samo hand-job ne nude. :lol:

 

Ceka se big apdejt, samo da vidimo ko je ta velika riba koju Wenger hoce da dovede.

Link to comment

@Gervasius, Carrol je u NUFC više nego dobro izgledao one poslednje sezone. Jak, skočan, solidno pokretljiv, odličan šut levom... u LFC se nije snašao iz više razloga, uglavnom zato što se povređivao svaka tri meseca, ali bio je potencijal tu negde koliko je i Sterling danas potencijal. Na njega su bacili 35 miliona u istom roku kad su za Torresa dobili 50, pa su verovatno računali da je OK preplatiti ga u nadi da će da postane igrač.

 

Dobra sezona u championshipu i pola sezone u PL.. Igrace tog kvaliteta i ucinka mozes naci za 10-15 miliona. To je i tada djelovalo kao kompletan idiotizam. 

Link to comment

Inace, ovaj Ozcan je stvarno legenda, ali ono bas... :lol: Otkako je rekao da Tottenhamovim navijacima nece vise davati nikakve apdejtove zbog vrijedjanja, navijaci Arsenala mu jos samo hand-job ne nude. :lol:

 

Ceka se big apdejt, samo da vidimo ko je ta velika riba koju Wenger hoce da dovede.

daj link ka njegovom twiteru ili gde vec pise da ga zapratim...:)

Link to comment

Dobra sezona u championshipu i pola sezone u PL.. Igrace tog kvaliteta i ucinka mozes naci za 10-15 miliona. To je i tada djelovalo kao kompletan idiotizam. 

 

Nije stvar u učinku nego u utisku, igrače takvih fizikalija možeš naći jednom u 10-15 godina. Nije baš bio najinteligentniji na terenu, ali nije bio ni Balotelli. 

 

Sa druge strane, šta to ceo svet vidi u Sterlingu meni nije jasno. Dečko je bljesnuo par puta igrajući iza Suareza i Sturidgea kad su bili u životnoj formi, i to je sve. Većinu utakmica pre i posle toga je najviše voleo da dribla u mestu dok ne navuče tri-četiri igrača na sebe, a onda umesto da doda, krene u prodor kroz sve njih zajedno, izgubi loptu i baci se na travu. U istoj meri je spreman za ozbiljan fudbal kao što je bio i pre tri godine kad ga je Dalglish tek uvodio u tim, jedva da se nekakav napredak vidi u pristupu utakmici. 50 miliona za talenat, ej!

 

Daleko od toga da sam ogorčen, ne bi mi bilo žao da u Sitiju nekim čudom postane vrhunski fudbaler, ali ne vidim kako to može da se desi.

Link to comment

Nije stvar u učinku nego u utisku, igrače takvih fizikalija možeš naći jednom u 10-15 godina. Nije baš bio najinteligentniji na terenu, ali nije bio ni Balotelli. 

 

 

Ok..
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...