Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Ma nije njemu ništa zavisilo od ove utakmice, kladim se da se čekalo da nađu zamenu i onda da ga katapultiraju preko Irskog mora.

 

Sećam se kad se biralo između Martineza i Rodgersa, kako ne. Meni je ovaj prvi uvek delovao kao normalan i pristojan čovek, dok onog anonimusa iz Swansea nisam ni znao ali je odmah počeo da mi ide na penis kad je zauzeo stav "Neću ja da razgovaram ni sa kim kao jedan od potencijalnih kandidata, ja sam 1 Brendan Rodgers, dođite sa konkretnom ponudom ili odjebite..." Amerima se izgleda baš to svidelo :D

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobro, ima ponegde u ponudi i Jamie Redknapp, i LVG, čak i stanoviti Alex Ferguson.

 

Ne brini ti vini za brodža, ide u sanderlend i završavao kao sedmi.
Lens igrač sezone, defo najbolji desni bek lige mmw.

+borini

 

Plus borini a minus milioni koji mu ovako sleduju za ostatak raskinutog ugovora. Težak izbor, jebiga.

Link to comment

Ma nije njemu ništa zavisilo od ove utakmice, kladim se da se čekalo da nađu zamenu i onda da ga katapultiraju preko Irskog mora.

 

Sećam se kad se biralo između Martineza i Rodgersa, kako ne. Meni je ovaj prvi uvek delovao kao normalan i pristojan čovek, dok onog anonimusa iz Swansea nisam ni znao ali je odmah počeo da mi ide na penis kad je zauzeo stav "Neću ja da razgovaram ni sa kim kao jedan od potencijalnih kandidata, ja sam 1 Brendan Rodgers, dođite sa konkretnom ponudom ili odjebite..." Amerima se izgleda baš to svidelo :D

 

pristojan covek my ass. on je npr predlagao da se transfer window zavrsi pre pocetka sezone i onda lik kupio nekoliko igraca u poslednjoj nedelji prelaznog roka.

 

ja tipujem na garry monka.

Link to comment

Ne znam o čemu pričaš 189-, šta bi po tebi bilo pristojno, da kaže "Mi ubuduće ne kupujemo nikog kad sezona počne u znak protesta"? Kita na panj princip?

 

Ako Klop stvarno dođe, neće nam biti dosadno bar sledećih par sezona meseci.

 

Moze, umesto Murinja.

A Murinjo kod nas, što odmah povlači i 189-, pa uz njega krećemo da stižemo Man Utd u onom sektaškom prebrojavanju na SZD :D

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Ne znam o čemu pričaš 189-, šta bi po tebi bilo pristojno, da kaže "Mi ubuduće ne kupujemo nikog kad sezona počne u znak protesta"? Kita na panj princip?

 

Ako Klop stvarno dođe, neće nam biti dosadno bar sledećih par sezona meseci.

 

 

A Murinjo kod nas, što odmah povlači i 189-, pa uz njega krećemo da stižemo Man Utd u onom sektaškom prebrojavanju na SZD :D

 

ne nego samo ispada licemeran. naravno, ono je izjavio kada je bilo price o stonesu.

 

 

za liverpool ne bih navijao pa cak i da mi cela familija u klubu...a ne neki mourinho.

Edited by 189-
Link to comment

To je licemerno kao što je licemeran političar koji se zalaže za promenu nekog zakona, a dok se ne promeni poštuje ga. Alternativa je dečija fantazija o tome kako spolja bacaš kamenje na sistem.

 

Ali nebitno, zašto kvariti ovaj praznik fudbala nagvaždanjem o Robertu Martinezu. Rodgers otpušten! Man Utd izgubio 3-0! Sunce opet cveta, cveće opet sija!

Link to comment

Plus borini a minus milioni koji mu ovako sleduju za ostatak raskinutog ugovora. Težak izbor, jebiga.

Ne postaje se trenerska legenda tako što brojiš svaku funtu od sterlinga! :mad:

Neće taj bežati od posla, paz šta sam ti reko (pšstr?)

Link to comment

Zavisi kakav mu golden parachute dogovore agenti sa FSG. Ako ne nađu neki kompromis i isplate manju sumu odmah, odmaraće taj još tri godine i četiri meseca na platnom spisku. Ko ga posle uzme, srećno mu bilo.

Link to comment

Obradovah se. Procitah par zadnjih strana i nema se sta dodati na WP postove.

 

"Realno, meni je žao skoro svakog LFC trenera kad dobije pedalu...

Ma nije njemu ništa zavisilo od ove utakmice, kladim se da se čekalo da nađu zamenu i onda...

Rodgers otpušten! Man Utd izgubio 3-0! Sunce opet cveta, cveće opet sija! "

 

To je to, danasnji dan :)

Link to comment

Zvanična potvrda:

Шта се Вини урадио човеку. Ти, Кара, Сунес, такву сте громаду истерали из клуба...

И да поновим

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...