Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ali još jedan desni bek je stvarno ono što vam treba. :D Mislim ako uzmemo da darmian može levo a shaw baš i nema sreće sa povredama.

 

Ono što sam ja još onomad pokušavao da obrazložim je - junajted nema problem sa manjkom kadra nego je van gal nasledio gomilu igrača koji su još davno loše selektirani ili su u međuvremenu propali. Što baš i nije isto, jer ne možeš rešiti problem runija tako što ćeš da pljuneš 80 milki na nekog benzemu. Igrači od 300k nedeljno prosto ne sede na klupi. Niti ti treba kadar od 45 igrača osim ako nisi crvena zvezda. Ovde prvo mora da se podvuče crta na kraju sezone i da usledi 1 dobra rasprodaja pa tek onda može da se priča o nekim pojačanjima. Niti ima smisla niti je pametno gomilati 6 štopera, 12 krila i 8 napadača...

 

Ali možeš ako platiš 40m za Manea. 

 

Rasprodaje su se već desile. A i idućeg leta će. Karrik penzija, Rooney...možda i ostane ali neće više imati važnu ulogu, nije nemoguće da odleti i Valencia i da se stvarno dovede i još jedan bek. Uglavnom 3-4 igrača. 300k ne može da sedi na klupi, ali pitanje je i ko će hteti ako ovako nastavi. 

Link to comment

Rasprodaje su se već desile. A i idućeg leta će. Karrik penzija, Rooney...možda i ostane ali neće više imati važnu ulogu...

Tesko ce taj ikada napustiti klub, ima najbezobrazniji ugovor verovatno u istoriji fudbala, a da neko za ovakvog Runija izvadi bilo kakav kes - tesko. Imajuci u vidi da ce u narednih par godina kostati klub 50ak miliona funti, super opcija bi bila dati ga i za dzabe ko god hoce i ko je sposoban da mu da dobru platu. Dakle situacija je bezizlazna.

 

Inace ljubomoran sam na forumske Scousere, otarasise se svog balasta. Nas sampanjac je jos u radnji, i bice jos neko vreme...

Link to comment

Tesko ce taj ikada napustiti klub, ima najbezobrazniji ugovor verovatno u istoriji fudbala, a da neko za ovakvog Runija izvadi bilo kakav kes - tesko. Imajuci u vidi da ce u narednih par godina kostati klub 50ak miliona funti, super opcija bi bila dati ga i za dzabe ko god hoce i ko je sposoban da mu da dobru platu. Dakle situacija je bezizlazna.

 

Inace ljubomoran sam na forumske Scousere, otarasise se svog balasta. Nas sampanjac je jos u radnji, i bice jos neko vreme...

 

Dobro, jbg, LvG ume da napravi sranja kao danas, ali daleko je on od Brodgersare. A i kad ode biće ili Giggs ili Ancelotti ili Mourinho. Više ćemo biti u fazonu - daj da vidimo šta će da bude nego u fazonu nekog slavlja.

Link to comment

giphy.gif

 

Željko Buvač :Hail:

 

Realno, meni je žao skoro svakog LFC trenera kad dobije pedalu, čak mi je i raspalog Ulijea malo bilo žao. Mislim da sam samo Hodgsona dočekao sa 0% dauna - Brodgersara je tu negde na drugom mestu sa 4%.

Link to comment

Ne brini ti vini za brodža, ide u sanderlend i završavao kao sedmi.

Lens igrač sezone, defo najbolji desni bek lige mmw.

 

+borini

Edited by Ruxin
Link to comment

Cuj Weenie, raspali Ulije-covek vam doneo 6 trofeja. I posle mi™ razmazeni?!

 

Ma šezdeset šest. Ne znam da li si mu uračunao i LŠ osvojenu 2005. za koju je par godina kasnije u nekom intervjuu besramno tvrdio da je zaslužniji nego Benitez jer je, eto, on doveo ključne igrače kao što su bili Bišćan, Šmicer, Baroš, Dudek, Traore, Le Tellec, Salif Diao, El-Hadji Diouff, itd. Rafa je tu samo dodao Xabi Alonsa, Luisa Garsiju, i tako neke leve.

 

Houllier je trebalo da se penzioniše čim se ispostavilo da ima srčanih problema, dakle tamo 2001/02. 

Link to comment

Da li je znao da ce biti bivsi ako ne pobedi? Pade mi na pamet opustencija pozdrav sa Martinezom na kraju tekme, neki osmeh koji govori - super, po bod za obojicu, niko nije izgubio :D Uini, secas li se da je uprava vam svojevremeno bas izmedju njih dvojice birala, valjda je Martinez isao i na razgovor? Sta ti je sudbina...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...