Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koliko je lakše igrati fudbal kad zapravo imaš pravog golmana na golu. Da je imao Čeha u prethodnih 10 godina, profa bi uzeo još dve titule minimum. Sour grapes, znam.

 

+1 2007-08. i 2010-11.

 

 

 

Ja sam, usprkos nenormalnoj žurbi da stignem kući sa jednog porodičnog okupljanja, vožnji preko ograničenja i rušenju rekorda u trčanju uz stepenice uspio da dođem na utakmicu par minuta nakon Alexisovog gola za 3:0. :isuse:

 

Ono što sam vidio - Čech odličan, Coquelin je Makelele v2.0, Alexis je najbolje što se Arsenalu desilo nakon Henryja, Walcott je nabavio mozak, Martial je već sad paklen igrač kao, recimo, Rooney prije 10 godina, osovina Carrick-Schweinsteiger je "accident waiting to happen".

 

Prošli put je United, nakon poraza kod Arsenala 3:0, osvojio trostruku krunu (1998-99). :acastop:

Link to comment

A dvojac sa ES prenosi Bajern-Dortmund i zadnjih 20 minuta pricaju o Klopu u Liverpulu, postoje i insajderske informacije, prica se to i po rodnom kraju Buvača koji ce takodje u LFC sa Kloppom... Zavrsavaju temu sa DAJ BOZE da dodje.

 

Sad su presli i na transfer politiku u slucaju dolaska Klopa :lol:

Link to comment

+1 2007-08. i 2010-11.

 

 

 

Ja sam, usprkos nenormalnoj žurbi da stignem kući sa jednog porodičnog okupljanja, vožnji preko ograničenja i rušenju rekorda u trčanju uz stepenice uspio da dođem na utakmicu par minuta nakon Alexisovog gola za 3:0. :isuse:

 

Ono što sam vidio - Čech odličan, Coquelin je Makelele v2.0, Alexis je najbolje što se Arsenalu desilo nakon Henryja, Walcott je nabavio mozak, Martial je već sad paklen igrač kao, recimo, Rooney prije 10 godina, osovina Carrick-Schweinsteiger je "accident waiting to happen".

 

Prošli put je United, nakon poraza kod Arsenala 3:0, osvojio trostruku krunu (1998-99). :acastop:

 

Jbg, PPP zna bolje od van Gaala  ^_^

 

Inače, ne očajavam preterano. Ovo je dobar trenutak u sezoni za ovakav poraz. Ostalo je još 30 kola, mi smo na dva boda od vrha. Samo ima lekcija koje treba naučiti. Videćemo. 

Link to comment

Шећер и воду за Винија док се шампањац не охлади!

 

Едит: Потврђено на Ливерпуловом твитеру пре 5 минута

Edited by Прслин
Link to comment

Pravda Banja Luka  :Hail:  :Hail:  :Hail:

 

Jebeš sve Sunove, Guardiane i ostalo :D

Željko Buvač, danas je sa Jirgenom Klopom na “Enfildu” potpisao trogodišnji ugovor sa Liverpulom! Nekada odličan fudbaler Rudar Prijedora, Borca, te Majnca, a kasnije čovjek od povjerenja Klopa u zlatnoj eri “milionera” došao je tako u sami krem svjetskog fudbala, preuzimajući jedan od najtrofejnijih klubova na “starom kontinentu”.

 

Skroman, tih i povučen, još samo prije dva dana šetkao se ulicama svoje rodne Omarske, a danas već na velikoj pozornici. Interesantno jeste da je ovaj dvojac bio i u kombinaciji ljetos za trenera Real Madrida, ali nisu se poklopile neke kockice, pa je Buvač krenuo put Engleske.

 

Vijest o ovom transferu obići će planetu sutra (nedjelja), ali naš portal ekskluzivno od Buvača dobio je odobrenje da ovaj transfer pusti prvi u eter.

 

Hvala mu, i neka mu je sa srećom, da u što boljem svijetlu predstavlja svoju Omarsku, Potkozarje, Krajinu i Republiki Srpsku,…

 

:Hail:

Link to comment

Doveden je bek. 

 

Naravno da nije bitno samo još i još pojačanja. Moraju da budu kvalitetna poačanja ili bar prihvatljiva. 

 

U napadu mora pojačanje. Rooney sada i definitivno nije ono što treba da bude. Mata je spor i loš u duelu. Ali ume da reši utakmicu dosta puta. Rooney ne ume više ništa. Odnosno, ok, možda i popravi utisak do kraja prvenstva, ali pesimista sam.

Ali još jedan desni bek je stvarno ono što vam treba. :D Mislim ako uzmemo da darmian može levo a shaw baš i nema sreće sa povredama.

 

Ono što sam ja još onomad pokušavao da obrazložim je - junajted nema problem sa manjkom kadra nego je van gal nasledio gomilu igrača koji su još davno loše selektirani ili su u međuvremenu propali. Što baš i nije isto, jer ne možeš rešiti problem runija tako što ćeš da pljuneš 80 milki na nekog benzemu. Igrači od 300k nedeljno prosto ne sede na klupi. Niti ti treba kadar od 45 igrača osim ako nisi crvena zvezda. Ovde prvo mora da se podvuče crta na kraju sezone i da usledi 1 dobra rasprodaja pa tek onda može da se priča o nekim pojačanjima. Niti ima smisla niti je pametno gomilati 6 štopera, 12 krila i 8 napadača...

Edited by Ruxin
Link to comment

Željko Buvač, danas je sa Jirgenom Klopom na “Enfildu” potpisao trogodišnji ugovor sa Liverpulom! Nekada odličan fudbaler Rudar Prijedora, Borca, te Majnca, a kasnije čovjek od povjerenja Klopa u zlatnoj eri “milionera” došao je tako u sami krem svjetskog fudbala, preuzimajući jedan od najtrofejnijih klubova na “starom kontinentu”.

 

Skroman, tih i povučen, još samo prije dva dana šetkao se ulicama svoje rodne Omarske, a danas već na velikoj pozornici. Interesantno jeste da je ovaj dvojac bio i u kombinaciji ljetos za trenera Real Madrida, ali nisu se poklopile neke kockice, pa je Buvač krenuo put Engleske.

 

Vijest o ovom transferu obići će planetu sutra (nedjelja), ali naš portal ekskluzivno od Buvača dobio je odobrenje da ovaj transfer pusti prvi u eter.

 

Hvala mu, i neka mu je sa srećom, da u što boljem svijetlu predstavlja svoju Omarsku, Potkozarje, Krajinu i Republiki Srpsku,…

 

:Hail:

:Hail:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...