Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Džabe im posed kada su toliko mrtvi na sredini i samo siluju po krilima. Evo sad je Rooney nekako zadržao loptu izmedju trojice i odvukao ih na sebe, stao na sekund-dva da vidi da li se neko ubacio u ispražnjenu sredinu ispred 16, i naravno nema nikog živog osim Fellainija koji laganim kasom dotrčava dok ga Cazorla obilazi kao poslednju ragu.

Znam, zato sam to i napisao, jebo posed
Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Problem Uniteda je prilično jednostavan i prilično nerešiv sa ovim rosterom i trenerom: dok njihovi puževi prenesu igru preko centra svaki iole organizovan protivnik će im postaviti dve linije ispred lopte i to je to, dovidjenja prijatno.

Link to comment

Problem Uniteda je prilično jednostavan i prilično nerešiv sa ovim rosterom i trenerom: dok njihovi puževi prenesu igru preko centra svaki iole organizovan protivnik će im postaviti dve linije ispred lopte i to je to, dovidjenja prijatno.

Ma nisu svi puzevi al jbg izveo je bukvalno sve one koji jesu. Protiv Arsenala. Promasio je i taktiku i sastav tima. Plus Arsenal ne da igra danas nego razbija. Ako je bar malo naucio lekciju nije za dzabe ali sumnjam. Na leto mora da se kupi CB, 10tka ili krilo i napadac.

 

Cestitke Goonerima

Link to comment

Koliko je lakše igrati fudbal kad zapravo imaš pravog golmana na golu. Da je imao Čeha u prethodnih 10 godina, profa bi uzeo još dve titule minimum. Sour grapes, znam.

Link to comment

Ma nisu svi puzevi al jbg izveo je bukvalno sve one koji jesu. Protiv Arsenala. Promasio je i taktiku i sastav tima. Plus Arsenal ne da igra danas nego razbija. Ako je bar malo naucio lekciju nije za dzabe ali sumnjam. Na leto mora da se kupi CB, 10tka ili krilo i napadac.

 

Cestitke Goonerima

samo toliko da se kupi?

:d

junajted nema identitet. moze svake sezone da dovede 10 super igraca i dzaba je...

Link to comment

samo toliko da se kupi?

:D

junajted nema identitet. moze svake sezone da dovede 10 super igraca i dzaba je...

 

Ne slažem se. Ove godine smo bolji nego prošle. 

Link to comment

samo toliko da se kupi?

:D

junajted nema identitet. moze svake sezone da dovede 10 super igraca i dzaba je...

 

To je zato sto nam™ trener resava sudoku umesto da urla pored terena.

Link to comment

Meni je zbun što se u svom ovom plačnom prizivanju još, još, još pojačanja niko nikad ne seti da zatraži od deda mraza beka.

 

Valjda je zabavnije gurati prosečna krila tu, mislim svaka budala może da stavi beka na beka :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

Dobro smo prosli.

 

Da znaš da mi je palo na pamet. Kad se ovako slože kockice sopstvenih grešaka i protivničkih punih pogodaka ume ovo i gore da se završi. Samo se nadam da je naučio da ne mogu ova dvojica zajedno u vezi i da na leto, konačno, mora da se dovede CB

Link to comment

samo toliko da se junajted nema identitet. moze svake sezone da dovede 10 super igraca i dzaba je...

Kako nema? Sada je identitet beskrajan posed lopte dodavanjima ja tebi ti meni, preko 50% poseda na svakoj utakmici i vapaj Van Gaala posle svakog drugog meca kako je Utd bio bolji ali eto nije imao srece u zavrsnici.

Link to comment

Meni je zbun što se u svom ovom plačnom prizivanju još, još, još pojačanja niko nikad ne seti da zatraži od deda mraza beka.

 

 

 

Doveden je bek. 

 

Naravno da nije bitno samo još i još pojačanja. Moraju da budu kvalitetna poačanja ili bar prihvatljiva. 

 

U napadu mora pojačanje. Rooney sada i definitivno nije ono što treba da bude. Mata je spor i loš u duelu. Ali ume da reši utakmicu dosta puta. Rooney ne ume više ništa. Odnosno, ok, možda i popravi utisak do kraja prvenstva, ali pesimista sam.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...