Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Najbolje poluvreme Arsenala u poslednjih x godina. Drugi gol je bio posebno spektakularan. Sem rahmetli Pere, ostala desetorica igraju odlično.

 

Mančester je mnogo spor. Depaj je presmešan. Marsijal obećava, though.

 

btw, ako neko može izgubiti bodove nakon ovakvog poluvremena, to je Arsenal.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma ok je sudija.

 

Jbg treba i reci, Arsenal igra danas ko zmaj

 

Pa mogao je dati Ramziju zuti za start sa ledja, ono guranje Aleksisa sa ledja Darimana nisu ni ponovili, ovaj je samo uleteo u kadar izbacen ko iz topa.

Ali mislim da je morao da svira faul na Runiju ipsred 16m (ubrzo nakon sanse Marsiala)-ne on je pustio "prednost" situacija gde je Memfis sam na roglju 16m kontra 5 igraca Arsenala. Mislim kakava je to prednost?!

 

Daleko od toga da je sudija kriv za 0:3, samo skrecem paznju na detalje :fantom:

Link to comment

Najbolje poluvreme Arsenala u poslednjih x godina. Drugi gol je bio posebno spektakularan. Sem rahmetli Pere, ostala desetorica igraju odlično.

 

Mančester je mnogo spor. Depaj je presmešan. Marsijal obećava, though.

 

btw, ako neko može izgubiti bodove nakon ovakvog poluvremena, to je Arsenal.

Nema sanse. Mi moramo nadljudskim naporima da izborimo nekako 4-2

Link to comment

U odbranu Martiala vredi pomenuti da nije dobio loptu na poklon nego se carski izborio za poziciju, okrenuo čuvara a i šut mu je bio dobar, jbg Cech je majstor. Broj situacija u kojima su igrači Uniteda predali loptu pravo u noge protivniku je neverovatan. Nikakvu tranziciju nemaju, samo ako prodje nešto preko krila (a danas ne prolazi ništa).

 

Obavezno pogledajte kako ga je Kane zakucao sebi pod prečku :lol:

Link to comment

Марсијал одличан, дечко је већ формиран фудбалер, само да схвати колико је бржи фудбал у Енглеској и кидаће.

Link to comment

Ubedljivo najbolji fudbaler vec sad u ovom timu, koji je doduse ispodprosecan pa mu i nije neka velika konkurencija za taj epitet. Vec ga vidim u Realu/Barseloni za 2-3 godine. Mislim i da mu je ugovor nesto tipa 3+1(2) tako da ce to brzo doci.

Edited by ducca
Link to comment

Young do Runija, Runi do Caricka :isuse: Zemljo otvori se.

 

Mada kapiram da je ugovor sa djavolom svojevremeno, pre puno godina, ukljucivao i opciju nezamenljivosti pomenutog trojca bar do 2020. i ulaska Srbije u EU.

Link to comment

Runi ima najgore kretanje bez lopte koje sam u životu video u Junajtedu na SS ili 10 poziciji. On je u kurcu, ali bar hoće nešto iako mu je od skila ostao samo omiljeni dijagonalni pas Valensiji, Depaj nema nikakav izgovor za ovoliko anhelisanje u odbrani. Zamisao sa visokim presingom Švajnija se mogla korigovati jer je posle 5 minuta bilo jasno da zjapi ponor pakla ispred četvorke nazad, ali za to treba nekad ustati sa one klupe umesto utefteriti minutažu za ponedeljačno zajedničko gledanje tekme. Ofsajd linija redovno puca od kad je Shaw ispao iz tima.

 

Srećno bilo sa tri midfildera oko Smolinga u drugom.

 

Martial zver, ali ga Runi i Depaj odlično seku od ovih što pokušavaju neki fudbal, možda neki Levandovski+Aguero kombo da pomogne.

Link to comment

75% posed u drugom

Džabe im posed kada su toliko mrtvi na sredini i samo siluju po krilima. Evo sad je Rooney nekako zadržao loptu izmedju trojice i odvukao ih na sebe, stao na sekund-dva da vidi da li se neko ubacio u ispražnjenu sredinu ispred 16, i naravno nema nikog živog osim Fellainija koji laganim kasom dotrčava dok ga Cazorla obilazi kao poslednju ragu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...