Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Everton: Howard; Browning, Jagielka, Funes Mori, Galloway; McCarthy, Barry; Deulofeu, Barkley, Naismith; Lukaku.

(Robles, Gibson, Oviedo, Kone, Lennon, Osman, Holgate)

 

 

Šta je ovo  Funes Mori u odbrani Evertona nemam pojma i ne želim da znam.

Умјесто Стоунса.

Link to comment

ne zelis da brodzersarini momci dodju do evertonovog sesnaesterca?

 

Nemoj da me teraš da ti ponovo filozofiram po pitanju želja, mogućnosti, sreće, čaranja i razočaranja. Mislim da smo to apsolvirali onomad kad je kupljen Supermario Baloo.

 

Odlučio sam da je Funes Mori mlađi brat Memento Morija, a vi sad pišite šta hoćete.

Link to comment

Čuj dying derby između Londona i Mančestera :yawn2:

 

Pogledaš malo severozapadno i videćeš šta je dying derby. Liverpul po prvi ide na komšije put bez ijednog Liverpulđanina™ još od 1986. :cry:

Rositer, doduše na klupi.

Link to comment

Meni se cini da su kola krenula nizbrdo nakon PSG-a i onog pickastog ispadanja sa igracem vise. Chelsea je nakon toga izgledao jednodimenzionalno u napadu (daj Hazardu loptu neka nesto uradi i Bog da te vidi), na sredini terena nema pravog pritiska na suparnike da ih se natjera na gubljenje lopti... Prakticno, jedino sto je ferceralo je duboka odbrana sa Terryjem kao organizatorom, Maticem ispred njega i Courtoisom iza njih. Sad nema Courtoisa, Terry je uglavnom na klupi, a Matic pogubljen jer, i kad igra, mora raditi posao za sebe i Fabregasa. Begovic je vrhunski shot-stopper, ali nije bas najbolji u organizaciji odbrane + golovi izvan 16 mu se precesto desavaju.

 

Abramovich je takodjer uzdrmao Mourinha i njegov autoritet kod prodaje Cecha. Mourinho je otvoreno bio protiv i trazio Walcotta ili Oxa u zamjenu. Abramovich je bukvalno izignorisao Mourinha i dopustio Cechu odlazak u Arsenal. Cech je bio jedan od posljednjih senatora, otisao je i Drogba, tako da je od te Mourinhove prvobitne zajednice ostao samo Terry za kojeg je cijelo ljeto bezuspjesno trazio zamjenu (Stones, Varane). Tu je dozivio poraz, Stones je ostao u Evertonu iako ga je Mourinho javno vabio u Chelsea i bacao nenormalne pare pod noge Martinezu. Tu nekako nesretni Ivanovic dolazi u pricu - u odsustvu Terryja on treba biti produzena ruka trenera na terenu™. Umjesto toga dobiva se "efekat Vermaelen" - dobrom odbrambenom igracu das kapitensku traku iako on nije materijal za vodju i onda ga ne mozes staviti na klupu i kad igra katastrofalno i kad izgleda kao Andre Santos u najgorim danima.

 

Mourinho je toliko opterecen Wengerom da je poceo raditi i iste gluposti kao i on.

 

kola su krenula nizbrdo jos pocetkom godine. igra ekipe je osetno bila losija nego na pocetku sezone. iako su se pobede redjale, igra je bila ocajna i na kraju nas je hazard dovukao do cilja. uopste mi ne pada na pamet da ga kritikujem zbog loseg pocetka nove sezone. nije realno ocekivati da igra svaku utakmicu (bitnu i nebitnu) vec dve sezone i da bude stalno na nivou. uostalom on nam je otprilike i poslednja briga od svih koje imamo.

ostalo je sve tacno. matic se takodje kritikuje zbog lose forma a ne primecuje se da covek mora odigrati i za fabregasa od kojeg su vece sanse da ramires ili mikel nameste sansu nego on.

 

the stubborn one je jutros dobio jos 1 sansu od boarda, mozda i poslednju. ovo sto on prica posle utakmica nema veze sa vezom. ni on neveruje u to sto prica i pokusava da skrene paznju sa losih igara na neke nebitne price o sebi i sudijama. samo da se upecaju uini i slicni.

nije nemoguce da ima sada vec i nekih rebela u svlacionici. prvo na koga bih pomislio je matic ali ajde ne izgleda mi on ovako kao neki buntovnik. prilicno je ruzno sto mourinho radi nekim igracima. tu opet mislim na matica koji iako igra ispod svog realnog standarda a ima igraca koji su svakako gori od njega a prosto su nedodirljivi. i naravno na jadnog babu. koji kada vidi ovaj citat, sigurno je da mu dodje da uradi isto sto i filipe luis. 

onaj sastav protiv porta je bio tragican. ok, hazard dobio prinovu, ali da fabregas i dalje igra posle svega, da bar na tom ne toliko bitnom mecu ni rlc ne dobije sansu da startuje. ovako se prica vrti u krug sa jedno-te istim ishodom.

 

 

sve je to tačno, ali pucaju po šavovima van svakog rezona, čak uzimajući u obzir i da su razlike u kvalitetu među klubovima sve manje i da neko ko je u lošoj formi može baš da nagrabusi za to vreme (tim gore ako je u pitanju ekipa za visok plasman).

 

da li je možda nešto menjao u pogledu treninga ili priprema pred sezonu, svi treneri u stručnom štabu mu na broju? isuviše igrača mu je neprepoznatljivo, a ne da nije pomoglo, nego se ni ne primećuje, da je konačno dobio krilo i za drugi bok umesto što samo zavisi od hazarda.

 

cenim da je jedan od razloga i to sto je ekipa otisla na odmor tek sredinom juna. imali smo onaj imbecilni tour na jugoistoku azije. a neki su jos igrali i copa americu.

pa problemi sa evom, gde se verovatno i hazard osecao kao krivac zbog svega pa je mozda i to uticalo na njega.

Link to comment

PSV poveo, prvi gol koji je primio Ajax na Amsterdam areni. Dok ide repriza gola preabcujem na Gudison a tamo L.Leiva daje 1 lotpu a la Xavi za Skrtela. Bog fudbala :Hail:

Link to comment

 

 

ovo sto on prica posle utakmica nema veze sa vezom. ni on neveruje u to sto prica i pokusava da skrene paznju sa losih igara na neke nebitne price o sebi i sudijama. samo da se upecaju uini i slicni.

 

pa problemi sa evom, gde se verovatno i hazard osecao kao krivac zbog svega pa je mozda i to uticalo na njega.

Problemi sa Evom, jebote [emoji38]

 

A posle sam kao ja taj koji se peca na Specijalna palamuđenja posle utakmica...

Link to comment

Lončarević lupa da je Moreno pružao loše partije na početku sezone a onda se popravio. Na početku sezone nije ni video teren.

A sad kenja da je u slučaju Sakho bilo žalbi, protesta, i najavljivanja odlaska :isuse: Trudi se da bude Višković, kreira sam svoj narativ.

 

Mignolet čupa... Rodgers i dalje glumi ludilo držanjem Milnera ispred Coutinha.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...