Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=19168&p=2995146

 

da se podsetimo...

 

 

veceras sam gledao sam poslednjih pola sata, i to je bilo dovoljno. nema vise smisla pricati o joseu, ivanovicu, fabregasu, babi, bezobrazluku, tvrdoglavosti, medjusobnom rim-jobu trenera i odredjenog igraca...

 

 

jose kaze da cemo se vratiti u top4 tamo negde u decembru, januaru ili u februaru...pre bih rekao u julu ako bournemouth i/ili aston villa ispadnu. dortmund se prosle sezone jedva dovukao do sedmog mesta u komicnoj bundesligi, bas me zanima kako cemo se vratiti u top6 a ne nesto vise. jos ako pl izgubi mesto u cl onda jebes i to 4. mesto. iz ove perspektive se ne bih bunio da igramo samo pl sledece sezone kao manchester prosle. da se krene ispocetka™.

 

na kraju sam vec totalno ravnodusan po pitanju josea. dobija li otkaz u ponedeljak ili ne, sada je vec svejedno, sezona je vec izgubljena. mada ako se gleda long run, zadrzao bih ga.

 

 

jedina dobra stvar je da kada igramo lose u ligi, obicno smo dobri u evropi. tako da ocekujte prolazak u osminu finala.

 

a eva bi mogla vec jednom da odjebe™ zauvek.

Edited by 189-
Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

I ko je sad u šampionskoj trci u ovom kripl fajtu, samo mančesteri?

 

Ne znam dal da navijam da van gal uzme titulu uprkos razmaženosti navijača ili da je ipak ne uzme upravo zbog nje. Ali bi fakat bilo zanimljive nego opet siti.

Link to comment

Siti sam više na szd-u, ovde uglavnom navijam za bilo kakav razvoj vredan vađenja kokica. Murinjo u pul bi bio taj neki ideal za ovu sezonu :fantom:

Link to comment

Ruxine, ja bih stojao u kom kadru hoćeš i neveroeueao ako se Abramovič nekako zajebe i uzme ga pod bilo kakvim okolnostima. Ne mora ni da izdominira, samo da ga uzmu bilo bi dovoljno šokantno. Avram Grant i AVB su u poređenju sa severnoirskim prodavcem velske magle došli kao treneri sa pedigreom.

 

Specijalni u LFC je, sa druge strane, moja noćna mora ali manje neverovatan scenario od Rodgersa u CFC. Dođu neki šeici, počnu da sipaju pare, odluče da im treba sexy ime na klupi da ukroti novu ergelu zvezda, sete se bivšeg trofejnog trenera koji posle ruske noge u dupe već pet godina nikog nije trenirao...

Link to comment

Zar nije brodž čelzijevo dete, u trenerskom smislu? Eto, odluče se za rešenje iz kuće™ i toeto. A plus što je čovek neshvaćeni genije ispred svog vremena. Da neki tamo španac dovede desnonog klinca štopera da igra levog beka, a talentovanog švapskog vezistu da igra štopera svi bi ga hejlovali kao da je u pitanju novi žoze mmw :fantom:

Link to comment

Ko prvi leti - McLaren, Sherwood ili Jose? :fantom: Mada bi prica da ce i Advokat ako ne pobedi...

Ja b' rek'o, prvo Djokson, pa Sherwood, pa ishlapjeli McLaren. Jose neće tako brzo niti tako lako da leti.

Link to comment

Специјални лош тренер, Меси за клупу, вреди ППП да се чита.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Naslednik Sterlinga koji je naslednik Mesija :D

 

Sad odgledao highlights sa Stamforda, lepota jedna kako su ih odvalili. Shearer skroz pogubljen u studiju, kaže "He said he was the best manager, I said he was the best manager, now he has to go out and prove it!" :isuse: Kao da je mladom i talentovanom Specijalnom sad prvi prioritet da se dokaže 1 Geordie legendi...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...