Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Ako je neko razvalio punditarstvo, onda je to G. Neville. Oplitao je on cesto i konkretno po Junajtedu, uvek je bio objektivan i bez pardona da iznese stav. Oven je tupaviji od Sevidza, Hargrivs je plitak, Skols kratkovid, Kin drski troler, Rio mi uvek deluje zbunjeno, nesigurno i previse dobrocudno. Meni i dalje silno nedostaje Hansen, njega i Lovrensona sam bas uzivao da slusam. Lawro se bar provlaci po malo na bbc-u.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni i dalje silno nedostaje Hansen, njega i Lovrensona sam bas uzivao da slusam. Lawro se bar provlaci po malo na bbc-u.

 

620_400_1406365688dejan_lovren.jpg

 

Hansen je više nego OK, ali Lawro je kreten.

Link to comment

Nek' ide sve u kurac, dobijamo 3:1 u inat Tayloru, sudiji iz regije Manchester, Van Gaalu, Nevilleu i ostalim fudbalskim scijentolozima na Otoku. Theorara x2, Alexisara - Shrekara.

Pada ti cela teorija zbog poslednje reci :fantom:

 

I btw zasto se Owen racuna kao ex-secta pundit? :unsure: To sto je nastupio u poznim godinama za nas™ ne cini ga sektasem jbg.

 

Generalno jeste prisutan trend da se bude malo meksi prema svojim ex klubovima, nije to samo sa sektom slucaj (koji trenutno jesu najbrojniji po mediima), eto Carra nije bas raspolozen da previse kritikuje Liverpul, a da ne pricam i Henriju ili Keownu za Arsenal. Kad kazem meksi onda mislim da se ne koriste neki preostri izrazi i etikete, kao sa drugim klubovima. Cinjenica je i da Geri ima nekakav pik na Arsenal i da mozda i preteruje ali jbg, da Wenger ne pridaje toliku vaznost TV programu i ovaj bi olabavio.

Link to comment

I btw zasto se Owen racuna kao ex-secta pundit? :unsure: To sto je nastupio u poznim godinama za nas™ ne cini ga sektasem jbg.

 

Generalno jeste prisutan trend da se bude malo meksi prema svojim ex klubovima, nije to samo sa sektom slucaj (koji trenutno jesu najbrojniji po mediima), eto Carra nije bas raspolozen da previse kritikuje Liverpul, a da ne pricam i Henriju ili Keownu za Arsenal.

Owen se ispisao iz Liverpuldjana odlaskom u United zarad medalje, a na Arsenal ima pik godinama (Eriksen je bolji od Ozila, Arsenal godinama vidi van Top 4 i sl.).

 

Keown i Henry su kriticni prema Arsenalu, ne vidim da su usli u neke mind-games pred ovaj derbi (recimo, "varljivo je prvo mjesto Uniteda, jos nisu igrali ni protiv Cityja niti protiv Chelsea, vec protiv Swansea su bili krhki" i sl.). Nema te vojnicke odanosti kao kod Fergiejevih bivsih soldata.

Link to comment

Nek' ide sve u kurac, dobijamo 3:1 u inat Tayloru, sudiji iz regije Manchester, Van Gaalu, Nevilleu i ostalim fudbalskim scijentolozima na Otoku. Theorara x2, Alexisara - Shrekara.

jea!

 

:mad:

Link to comment

Arle, zapalio si se kao da ova tekma resava titulu.

 

Cuj Oven prod'o veru za medalju-pa to je uradio i vas © pa ga ja sutra ne bih zvao nasim™ punditom.

Od svih gore nabrojanih Kion mi je 1 od omiljenijih (a bio mi je odvratan kao igrac).

 

 

 

Edit: Mitar danas daje gol MMW

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by John Coltrane
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...