Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

A jebem li ga, uporedi Liverpool vs United u pobjedi 3:0 i onaj koji je izgubio prije par sedmica. Razlika je u tome sto Liverpool 2015 nije imao Suareza, Sterlinga, Sturridgea, Coutinha i Hendersona.

 

Vratio se Sturridge, sacekajte malo da vidite kako ce to izgledati sa njim u ekipi. On nosi 20-ak golova minimum.

 

Ne znam šta pokušavaš da kažeš, da su slabiji nego što su bili pre dve godine? Pa to svi znaju, ali to nije opravdanje da se ovako sapliću iz kola u kolo, da imaju negativnu gol razliku, da se prva dva meseca sezone tim uigrava kao da nikakve pripreme nisu prošli, da menadžer očajnički menja formacije, i onda kad zabode jednu pobedu proglasi neki epohalni trijumf: "Igrači su najzad nagrađeni sa sav trud koji su uložili, prva pobeda u mesec dana, ja sam genije, pogledajte koliko poraza imaju moji bedni rivali koji igraju Ligu šampiona."

 

Sturridge je 20 golova u sezoni postigao ukupno jednom u karijeri, ali dobro, moram da se nadam da će biti malo lakše sa njim i da neće za mesec dana opet da se skrši. 

Link to comment

Weenie, ja se nadam da ti ozbiljno ne očekuješ da tip izadje i kaže: 'Ne priznajem ovu pobedu jer je ostvarena protiv mrtve Ville a usput bih napomenuo da sam najgori trener u ligi koji je slučajno imao ludu sreću da ima Suareza u timu inače bi dobio šut u dupe posle tri meseca. Šta da vam kažem, moraćete junački da me istrpite.'

 

Mislim, svaka reč je očekivana za nekog ko je u njegovoj poziciji. BPL je 1 veliki bastion 'nikad izvini' životne filozofije i mesto gde se porazi pred medijima pretvaraju u pobede onako kako ni Slobodan Milošević ne bi umeo. Nemaš razloga da se nerviraš oko toga.

Link to comment

Ne očekujem ništa slično, imam razumevanja za položaj u kom se nalazi i čak mi ga je malo žao, ali očekujem da se ne zaleće bezveze. Umislio je da mu 3-2 pobeda protiv mrtve Vile daje za pravo da se obračunava sa nekakvim medijskim zaverenicima koji mu rade o glavi (i koje ne sme da identifikuje, ali kritikovali su ga samo bivši LFC igrači, Carragher i Souness). Pokazuje da ga više brine lična reputacija nego činjenica da mu tim mesec dana igra očajno. Nisu mu zli mediji izmislili gol razliku od -3 (sada već solidnih -2, jebite se hejteri).

 

BTW da je čovek a ne gnjida, izlazio bi pred novinare i posle pete-šeste vezane utakmice bez pobede. Umesto toga, prethodnih par nedelja na sve KZŠ slao je Mcallistera, što je naravno samo dodalo ulje na vatru kad su u pitanju spekulacije o otkazu. Pritom je toga bilo relativno malo, mediji su mahom bili milostivi prema njemu, ali čovek brine o rejtinzima kao da je premijer Srbije.

Link to comment

Знам да има Вини да експлодира кад буде прочитао ово, али мени се на моменте чинило да је оно јуче сличан стил који смо гајили ономад™, кад су Суки и Стуки били ноћа мора целе лиге, осим тима што третира Специјални.  Ингс трчи као навијен, оно кад се вратио у одбрану  и одузео лопту после спринта од једно 60 метера и онда опет отрчао у напад,није га хтео гол са Стукијем се добро капира, обојица добро сарађују са Кутињом. Да су имали малко више среће могла је Вила и пет да попије. Тачно је да Тим није никакав тренер, да Милнер није Стевица из најбољих дана, да Роџерсара ни у лудилу не може да посложи фунционалну одбрану, да су паре за Бентекару у оваквој формацији вероватно бачене, али опет овај тим прети да буде забаван макар и нешто ефикаснији, него оно што гледамо од маја 2014-те.

Link to comment

Što da eksplodiram, pa tačno je da se lepo igralo juče, posebno u poređenju sa onom bedom iz prethodhin utakmica. Zamena mesta Milneru i Kukiju je iznenađujuće dobro funkcionisala, Ings se stvarno trudi da kompenzuje nemanje pojma kao da je Dirk Kuyt i svaka mu čast na tome, Moreno nastavlja da objašnjava™ ofanzivno po levom boku, u drugom poluvremenu je čak i rahmetli Lucas Leiva počeo da uzima loptu tuđim a dodaje svojim igračima umesto obrnuto. Ali lasta < proleće.

Link to comment

Бољи је Дани од рибара из Холандије, онолико. Мислим да са Стукијем може да се уклопи. За Бентекару нисам сигуран. 

Link to comment

Sturridge je 20 golova u sezoni postigao ukupno jednom u karijeri, ali dobro, moram da se nadam da će biti malo lakše sa njim i da neće za mesec dana opet da se skrši.

Sturridge je imao jednu i po normalnu sezonu u Liverpoolu. Dao je 10 golova u prvoj polusezoni u klubu, u prvoj citavoj sezoni bio drugi strijelac lige, a u ono par utakmica poslije odlaska Zubatog pokazivao da je medju najboljim napadacima lige.

 

Hocu da kazem, jest Brodgers lutao u formacijama, jest spickao pare na igrace tipa Firmino, Balotelli, Lovren i Lallana za koje samo Allah zna na sta ce izaci, ali je imao i malo kurceve srece. Sa zdravim Sturridgeom bi Liverpool prosle sezone vjerovatno dobacio do 4.mjesta.

Link to comment

Milo mi je da je Van Gal na mjestu na kom zasluzuje. Ako vec ne moze Murinjo nek uzme Van Gal titulu.

Јеси ли донео цвеће?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Zaboravih ovo da okacim

 

http://footyroom.com/manchester-united-legends-4-2-liverpool-legends-2015-09/

 

United: Van der Gouw (Pilkington 69); Martin, Johnsen, Robson (Beardsmore 69), Irwin (Thomas 82); Gillespie, Poborsky, Fortune, Djordjic (Yorke 84), Blomqvist (Thornley 61); Yorke (Blackmore 61, Blomqvist 76).

Liverpool: Dudek (Westerveld 46); Kvarme (McAteer 87), Henchoz (Diao 46), Babb; McAteer (Partridge 65), Garcia, Hamann, Berger, Harkness (Thompson 46); Smicer (Rush 70), Fowler.

 

Jbt Bojan Djordjic :D . A Poborski isti Gustav.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...